Chyby

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Jelikož jsem koukal na partnerský program, abych mohl propagovat WebDeal, tak jsem se mrkl i do bannerů a tam na mě vyskočila chybová hláška.

Kód: Vybrat vše
http://webdeal.cz/body.php?mode=bannery
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Opraveno, omylem jsem smazal soubor. Obnovil jsem jej ze zálohy. Podívej se i na exporty aukcí, nabídek a poptávek, tyto exporty se také počítají do programu.

Do konce roku navíc představím i nový partnerský program, který bude unikátní a nabídne něco nového. Aktuálně tomu věnuji většinu času vyhrazeného pro WebDeal. Zatím je to skryté, proto můžete mít pocit, že se fórum vůbec nevylepšuje, ale opak je pravdou a dělám opravdu zásadní věci.

Kdyby jsi chtěl s něčím poradit (třeba jak nastavit správně exporty), napiš, poradím.

PS: Děkuji za nahlášení chyby!

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No to se stává. A jsem si jist, že se tu něco děje a těším se na novinky. Jelikož by se mělo o tomto webu dozvědět více lidí. A tím bude zde i větší komunita, která si navzájem pomůže.
Jinak tě obdivuji, že to všechno zvládneš naprogramovat a udržovat v chodu. A ještě vymyslet něco co tu již je, ale udělat to lépe.

Jinak na ty exporty se podívám, ale co jsem jen tak nahlídl, tak jsem to moc nepochopil, chtělo by to nějaký náhled.

Jinak rád jsem ji nahlásil, přeci jen chci pomoc na zlepšení tohoto webu a já nejsem žádný programátor, ale běžný uživatel, který občas něco nalezne a tak se snaží to předat adminovi.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Náhled toho boxu aukcí/nabídek/poptávek se zobrazí po vygenerování kódu.
Udržet to celé pohromadě mi pomáhají uživatelé, není v mých silách kontrolovat všechny části fóra a pružně reagovat. Bez vás bych nepřišel na spoustu chyb, které se tu a tam vyskytnou.

Za pomoc při propagaci děkuji, pak mi do SZ pošli odkaz kde bude boxík. Děkuji

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Aha no já zatím nic negeneroval ;). Tak že se seznamuji s fórem co a jak funguje a jaký jsou tu vychytávky.
Jinak no uživatele najdou chyby, ale ty musíš naprogramovat opravu a nebo vylepšení a nebo i s tím ti někdo pomáhá? Jinak jak tě vlastně napadl webdeal? Jinak ano bez uživatelů se na moc věcí nepřijde. Přeci jen uživatel vše prošmejdí a řekne si svoje :)

Jinak neděkuj zatím jsem ještě nic neudělal. A budu rád, když se tu utvoří větší komunita. Jinak nevím jestli využiji přímo boxík. Možná napíši článek, ale teď bohužel nestíhám. Tak že si na to budu muset někdy vyhradit čas. Jinak mělo by to být na mém blogu.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ano, přijde-li se na chybu, musím napsat opravu, resp. najdu příčinnu té chyby a kód upravím tak aby k ní nedocházelo. WebDeal si píši sám, nemám na to žádného pomocníka. Ono se lépe orientuje ve vlasním kódu a vím co v kódu mám a nemám. V případě pak chyby dokáži takovou chybu odstranit častokrát v řádu jednotek minut.

Nápad na WebDeal je na delší povídání a hodilo by se to spíš na blog (který mám v plánu, ale zatím jsem se k tomu nedostal). Když to shrnu - vždy jsem chtěl mít fórum, ale chtěl jsem k tomu přistupovat jinak než je běžné. Nabídnout něco víc, co není běžně zvykem a pořád něčím uživatele překvapovat.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No ale přeci jen udělat to sám, vytvořit vylepšení a zakomponovat je do již zaběhlého fóra je prostě docela na dlouhou dobu. Ano to se orientuje, ale do budoucna to opravdu chceš vést sám?
Jinak ti fandím, a jsi dost velká konkurence ostatním podobným fórům. Ale přeci jen je škoda, že tu již není větší komunita.

Jinak, když je to na delší povídání a ještě jsi nezaložil blog, tak bych mohl s tebou udělat rozhovor a to přímo zakomponovat k článku na propagaci webdealu na mém blogu.

Jinak webdeal je tvůj jediný projekt?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Zase taková dřina to není. Nejhorší je to dotáhnout do nějaké funkční verze, pak úpravy už to většinou představím uživatelům a jejich připomínky a nápady jsou tou nejlepší hnací silou. Vývoj fóra chci do budoucna dělat sám, resp. co nejdéle to půjde. Abych se mohl věnovat naplno WebDealu, musel jsem některé aktivity a projekty upustit, přenechat nebo prodat. Takže ano i ne, WebDeal není můj jedinný projekt, ale je mým hlavním projektem, kolem kterého rostou ty ostatní projekty (WebAds atd.).

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No pro tebe jako letitého programátora to zas taková dřina není, ale já jsem rád, že dokáži spustit CMS a udělat to co chce :D (teda občas dokáži i víc). Jinak ano taky mám rád, když uživatelé reagují, ale někdy je to těžké, někdy je to lenost někdy strach (a je to škoda, jelikož poté se služba může vylepšit ku prospěchu než, aby ztrácela smysl).

Jinak je mi jasné, že když se webdeal rozroste do velkého měřítka, asi už nepůjde to spravovat jen sám. Bude to chtít moderátory atd. programování bych stejně raději přenechal na tobě ;) především ty jsi vytvořil nápad webdealu.

No tak právě tak že jsi měl více projektů, tak pokud by to šlo popřemýšlím nad otázkami a pak ti je pošlu SZ. Jestli by jsi pak odpověděl. Rády bych s tebou udělal rozhovor :).
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se