Chyby

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Zdravím,
když se pokusím kliknout na 4 stránku z 20 ve výpisu vydělaných peněz tak se objeví 404 s chybou:
template->_tpl_load_file(): File ./styles/webdeal/template/chyba_body.html does not exist or is empty

-- 04.11.2014 14:57 --

Hmm tak koukám, že ten problém bude asi větší, nefunguje ani řazení podle ceny a zlobí i další stránky. Vlastně se můžu podívat jen na 1 z 20.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Problémů je to trochu více. Chápu, že se něco upravuje a mění, ale nechápu, proč se to nedělá a netestuje na "vývojové verzi" a pak až to je funkční nepřekopíruje sem... Tak se to dělá na tisících úspěšných projektů... Inu tohle je jedna z věcí, proč se WebDeal řadí mezi ty druhé, bohužel.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Tak mám ještě jednu. Na 404M jsem dal mezi ikonky kde mě lidi mohou najít Follow: (Twitter, G+ ) i Webdeal s ref linkem. Problém je že když na to klikne někdo (zřejmě bez koláčku) tak se objeví chyba [phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4550: Undefined index: wd_ref

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se