Chyby

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Někde to tu bylo ale namůžu to najít. Chtěl jsem kolegovi vysvětlit co jsou body a jak to funguje.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jestli myslíš WB, podívej ese do nápovědy, nedávno proběhla aktualizace helpu = faq.php
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
no jo ale jen obecně
WB můžete získat několika způsoby. Zakládáním nových témat na fóru, přispíváním, zakládáním aukcí. V podstatě veškerá Vaše aktivita na WebDeal je odměňována WB.


Kdesi bylo i za co kolik, ... BTW teď se dívám že jsem založil aukci a WB se nehlo

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Áha, pokud budeš chtít přesné částky co za kolik je, musíš počkat na Otakara. Něco můžeš vyčíst ve svém logu, ale kompletní přehled o tomto má Otakar :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Milan_B. píše:
Já si počkám.


Za založení aukce již WB nejsou! Ptal jsem se na to Otakara nedávno, jelikož jsem myslel, že tam má chybičku a nefunguje načítání bodů :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Za aukci WB nejsou, to samé za příhozy, za slevové akce/kupóny. Přemýšlím pořád nad razantním vylepšením bodů atd. Prostě to uchopit pořádně a udělat využitelnější.
Jinak zastaralý seznam: Jak je utratit a Jak je získat. V menu na ně odkaz je nenajdeš.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se