Chyby

iko12
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 150
Registrace: 06.03.2012
Dobrý deň,

ako ste s už možno všimli ,WD často padá (hlavne správy)..

Čo sa tým deje?

Za odpoveď vopred ďakujem.
http://forlis.eu/ -Informačný portál pre každého

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Já zpozoroval pouze jednu chybu, ta byla opravena.

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Často se mi stává, že mi to píše chybu v systému když chci vstoupit do sekce " aukce webů "
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já jsem tedy nic nezpozoroval, jen nahlášení problémů, které již byly odstraněny a to jsem tu poměrně často.
OT: Napadá mě otázka je někde statistika kdo zde tráví kolik času ? Docela by mě to zajímalo

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Chyb tady bylo za posledni dny nekolik, ale bylo to zpusobeno upravami v systemu.

Pro priste bych doporucil nezakladat vlakna, ale napsat email spravci. Email, na ktery mate zaslat upozorneni je vzdy uveden u chybove hlasky.

Schvalne kolik z vas napsalo spravci email?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já tedy nevím, ale chodím sem několikrát denně a kromě již zmíněných drobných problémů jsem nic nezaznamenal a to Webdeal projíždím křížem krážem :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Wladass píše:
OT: Napadá mě otázka je někde statistika kdo zde tráví kolik času ? Docela by mě to zajímalo


Chceš být taky jednou první viď :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Třeba nám to Otakar na chvilku pustí do éteru :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Stejne bych to vyhral :D Urcite by to byla zajimava statistika,ale doufam, ze by nebyla za celou existenci,ale prepocitana, aby se dala pomerovat.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Posledních pár dnů jsem při vývoji opravdu natropil několik chyb, za což se omlouvám. Všechny mě známé chyby byly opraveny, pokud nějaký problém přetrvává, dej mi vědět a obratem to opravím.

Wladass píše:
OT: Napadá mě otázka je někde statistika kdo zde tráví kolik času ? Docela by mě to zajímalo


Nad tím jsem už přemýšlel, ale vzhledem k tomu, že se děsím kolik času jsem věnoval WD, jsem od toho raději upustil.

stephan píše:
Schvalne kolik z vas napsalo spravci email?


Zrovna u té chyby se SZ mi přišly 2 emaily, jeden od tebe a druhý od dalšího uživatele, dále přišly asi i 3 SMSky, což mě mile překvapilo.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Wladass píše:
OT: Napadá mě otázka je někde statistika kdo zde tráví kolik času ? Docela by mě to zajímalo

Pro začátek by bylo zajímavý udělat graf z počtu lidí online. Aktualizovaný třeba po hodině.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Ahoj,
asi nějaká zajímavá chybka nebo mi něco uniklo :D. Ale proč mám najednou od dnešního dne 62593 WB? Jestli si to budeš Otakare číst, tak mi to smaž... Kdyžtak Ti napíšu SZ, pokud si toho tady nevšimneš.

Teď koukám, že se to si stalo včera, když jsem si podbarvil jednu svou nabídku, vidím v přehledu WB toto --62216 WB, jsou tam dvě mínus, takže teďka mám o tuhle částku víc, že se mi to přičetlo. Tak mi to kdyžtak smaž a zkontroluj, jestli někde nemáš bug.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Wladass: To jo, jsem tu teď za největšího vataře :D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Fit píše:
Wladass: To jo, jsem tu teď za největšího vataře :D


Wow, tolik WB bodu. Si v nich muzes zaplavat jako strejda Skrblik :D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Občas jsou ty chyby příjemným spestřením. Vše už opraveno a Filipovi jsem nechal bonus +- 100 WB za sebeudání se :). Děkuji.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se