Chyby

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Ahoj,
měl bych jeden problém u udělování iTraderu.

Když chci někomu udělit iTrader a přidat odkaz na aukci a přidám podle nápovědy id aukce, tak se ale vytvoří odkaz na téma s tímto id a ne na aukci.

Taky jsem zkoušel přidat celé id=xxx, ale to nepřidá vůbec nic.

Konkrétně jsem dával iTrader uživateli member/alijosha/ za dva prodané odkazy (dvě samostatné aukce). A taky by možná nebylo od věci, kdyby se dal udělený iTrader později editovat, když to tam někdo vloží špatně jako já teď.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Super, to chybělo též, jelikož každý může chybovat.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Díky za přidání možnosti upravovat iTrader, ale nějak mi to nefunguje - chtěl jsem opravit tu chybu u alijosha a dozvěděl jsem se, že Nemůžete upravovat iTrader

A pak ještě
- ty tlačítka pro editaci a mazání se mi objevují místo položky kdo iTrader udělil
- tlačítko pro editaci a mazání by mohly být trochu dál od sebe, abych třeba se omylem nepřekliknul :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nepřeklikneš, protože je tam potvrzení ANO/NE, takže omylem itrader nesmažeš. Chyba bude v právech, odpoledne (k večeru) to upravím, zítra budu dospávat dnešní noc.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Otakar Pěnkava píše:
Chyba bude v právech, odpoledne (k večeru) to upravím, zítra budu dospávat dnešní noc.


Jasně, chápu :) Ostatně tohle není zrovna nějaká zásadní věc, bez které bych se ještě chvíli neobešel

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Paráda, funguje. Díky.

lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
pořád se objevují tlačítka pro editaci/mazání i u feedů, které jsem nedával

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se