Chyby

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zdravím,
chtěl jsem si aktualizovat pozice na klíčová slova svého webu doprofilu.cz a to na obrázky na lidé.cz a to je při vyhledávání na seznamu na 8 pozici, ale v keywordech je > 400 pozice. A toto je u více klíčových slov.
Tak že je někde chyba
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Web: Doprofilu.cz
Keyword: obrázky na lidé.cz

Při testování mi vyšla pozice 10. (1. strana, poslední výsledek), což se potvrdilo i v ruční kontrole na Seznamu. Keywordy se neaktualizují automaticky, ale ručně (u každého KW je záložka Aktualizovat pozice).

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Otakar Pěnkava píše:
Web: Doprofilu.cz
Keyword: obrázky na lidé.cz

Při testování mi vyšla pozice 10. (1. strana, poslední výsledek), což se potvrdilo i v ruční kontrole na Seznamu. Keywordy se neaktualizují automaticky, ale ručně (u každého KW je záložka Aktualizovat pozice).



Teď to možná jde, ale nevím proč, ale s chybou procházení Google bota, nějak nedokázala ani aplikace na keywordy najít web. Ale teď již občas google stránku projde a tak i občas fungují keywordy. A já si myslím, že jsi se zrovna trefil do toho momentu.

Ale stále nevím, kde je problém. Ani proč se google najednou zbláznil. A on v tom nebude sám, ale asi u seznam, ale nevím proč.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Google BOT zde na fóru nemá žádný vliv na Keywordy, které jsou jenom pro Seznam. Vyzkouším to i v následujících dnech, zda to ukazuje správně. Děkuji za nahlášení.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Není za co. Neříkám, že má google bot vliv, ale že i botovi od seznamu se něco na mém webu znelíbilo a na chvíli jej odmítal procházet a vyhledávat. A teď postupně občas už vidím v záznamech že google bot přijde a pak třeba až po hodině nebo několika hodinách. Dříve chodil po minutách a včera nebyl vůbec. Nechápu proč taková změna. A také ve stavu indexu, se najednou počet snížil o 1 300 stránek.
Jinak neřekl bych přímo, že jde o chybu zde na fóru.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se