Chyby

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Nějak se mi nezdá že by se klíčová slova aktualizovala, měl jsem na jedno klíčové slovo pozici v Googlu 87 tak to buším abych to posunul a nic, zkusmo zadám do vyhledávače a hele 24 zápis, a seznam kde mi to hlásí pozici 19 jsem na 11. Jak vám to ukazuje ostatním ?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tiež keď som si teraz kukal pozície, tak boli o trocha iné ako mi to píše tu na webdeale...Ale u mňa to kludne môže byť spôsobené tým, že som môjmu webu hodil "+1" a google mi ho posúva viac dopredu. Ale tak je dosť možné, že to bude aj tým, že sa neaktualizovali údaje dlhšie. Lebo tvoje rozdiely sú troška väčšie...Snáď nám Otakar čoskoro povie ako to je :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Aha tak asi bude nějaký problém s aktualizací, zadal jsem jiné klíčové slovo a tam jsou pozice na chlup stejné, pak jsem zadal jako třetí to samé co mám jako jedničku už delší dobu a voalá pozice souhlasí s tím co jsem naměřil před chvilkou. takže tam teď mám jedno klíčové slovo dvakrát, ale jedno je tam asi měsíc a jedno dvě minuty a rozdíl je jaksi dost velký. No ne že by mi to vadilo, jako že jsem se posunul, ale pořád mi vrtalo hlavou že se mi to nehejbe :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Klíčová slova se neaktualizují delší dobu, je to způsobené tím, že systém to bere hopem a vše ověřuje naráz. Sice tam je mezi každým webem pauza pár sekund, která měla stačit, ale vyhledávače jsou přísnější. Plánuji to předělat až po propojení hostingů se slevami. Zatím doporučuji se těmito údaji neřídit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ok já si to budu hlídat růčo a uvidíme až to bude předělané, jinak jsem si všiml že na seznamu to odečte první pozici pro Sklik, ale na Google ne.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tak jsem upravil přepočty a vypadá to, že to funguje. Jenom jsem se zasloužil o denní penalizaci od Googlu, když jsem přesáhl limit dotazů.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Už zase penalizace? Ta tu dlouho nebyla :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ano, pořád jsem si říkal, dobry, dobry ... a teď se jdi podívat co jsi udělal :-). Oproti minulé penalizaci jsem nezburcoval půlku uživatelů WebDealu, kteří si následně šli zkontrolovat ranky u svých webů.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
aktualizujú sa Vám KW ? síce to využívam minimálne a kontrolujem pozície ručne, tak stále sa zobrazujú neaktúalne údaje..

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ne neaktualizují, zůstává tam původní hodnota která byla aktuální při zadání. Tedy alespoň u mě.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pošli mi prosímtě ID těch klíčových slov (odkaz na klíčové slovo - to ID nakonci). Pravděpodobně jsi mezi posledními a aktualizace už na tebe nedosáhne. Zítra na to kouknu. Díky za nahlášení.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
ID je 236 a 237.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Já mám o polovinu menší ID klíčových slov a také se ke mě aktualizace nedostane. Tedy nesedí s reálem.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se