Chyby

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
MozRank nikoho nezajímá ale fungovat by mohl... Dnes mi přišla zpráva o změně ranků. MozRank mně nezajímá a mám ho na nule (podle webdealu), podle webů zaměřených na ranky mám něco okolo dvou. Jak jste na tom Vy?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
MozRank nesleduji ani trochu, ale kvůli tobě jsem se podíval a u všech webů většinou rozmezí 3 - 4 s desetinnými čísly
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
alijosha píše:
MozRank nesleduji ani trochu, ale kvůli tobě jsem se podíval a u všech webů většinou rozmezí 3 - 4 s desetinnými čísly



Já to taky nesleduji, jen jsem si toho všiml. Tak to nefunguje jen mně...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Teď, když to sleduji podrobněji, tak někde to "funguje" (ukazuje) a u jiného webu ne. Bral jsem v prvním příspěvku jen všechny moje starší weby, později přidané jsou na 0, ale když to projedu ruční kontrolou ranku, tak ten rank mají všechny domény. Takže to nefunguje jen u tebe, ale nejspíš od nějaké doby to vypadlo bych řekl ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Mně je to stejně jedno. Rozhodující jsou Page ranky a S ranky :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak mě osobně jsou zcela buřt i ten PageRank a Srank ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Přesně tak ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
K čemu Vám jsou ranky ? Dneska se mě jeden SEO šaman na WT snažil přesvědčit, že mu ranky zajistí vysoké pozice ve vyhledávačích a že jeho weby budou upřednostňovány v SERPu. Kašlete na ranky a soustřeďte se na důležitější věci.

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
hitow92 píše:
Rozhodující jsou zisky :D


To mě dostalo :D

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
hitow92 píše:
Rozhodující jsou zisky :D


Ty se někde odvíjí právě od PR a SR, já mám problém udat na webech bannerovou reklamu ale o textovou
inzerci je zájem velký, jako první se ale všichni ptají na ranky.

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Jo to jo, prodeje odkazů stále řídí ranky. Často je ani nezajímá návštěvnost a umístění odkazu (potencionální trafik před odkaz), chtějí prostě odkaz na webu s rankama.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
hitow92 píše:
Jo to jo, prodeje odkazů stále řídí ranky. Často je ani nezajímá návštěvnost a umístění odkazu (potencionální trafik před odkaz), chtějí prostě odkaz na webu s rankama.


To je pravda to ano. Pokud má web vysoký ranky, tak se dají prodat odkazy takřka komukoliv a s jakýmkoliv umístěním. Ale pro někoho, kdo se prodejem odkazů nevěnuje jsou ranky víceméně k ničemu.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Pri predaji odkazov hrá rank stále hlavnú rolu, drtivá väčšina ľudí kupuje len na základe rankov, na prínos a efektivitu odkazov nedbajú.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Prodej odkazu neni dlouhodobe (na mnoho let) vydelecna cinnost ... opravdu by se meli lidi zabyvat necim co jim bude tvorit realny dlouhodobe udrzitelny zisk a to jde i na webech s rankem 0 :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
gransy píše:
Prodej odkazu neni dlouhodobe (na mnoho let) vydelecna cinnost ... opravdu by se meli lidi zabyvat necim co jim bude tvorit realny dlouhodobe udrzitelny zisk a to jde i na webech s rankem 0 :)


Přesně tak, svatá to pravda ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Wladass píše:
K čemu Vám jsou ranky ? Dneska se mě jeden SEO šaman na WT snažil přesvědčit, že mu ranky zajistí vysoké pozice ve vyhledávačích a že jeho weby budou upřednostňovány v SERPu. Kašlete na ranky a soustřeďte se na důležitější věci.


Tak pokud se mu podaří získat třeba PR 8, tak mu to ty vysoký pozice zajistí :-D

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Amozřejmě že velký PR je super, je otázka zdali to za to úsilí stojí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se