Chyby

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tímto tématem bych se chtěl zeptat, zda nemáte obdobný problém jako jeden z uživatelů. Ten mi napsal, že se mu tu a tam ztrácí soukromé zprávy, někdy přijde upozornění na novou zprávu a ona nikde. Problém jsem zkoušel nasimulovat, ale vše mi správně chodí.

Narazil někdo z vás na takovou chybu?

Děkuji

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mě se toto tedy nikdy nestalo a to SZ používám docela často ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Právě se mi to také nikdy nestalo a nikdo jiný se do této chvíle nepřihlásil. Možná půjde jen o chybu mezi židlí a klávesnicí :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Též si myslím ;-) Mám 675 příchozích a 492 odchozích zpráv a nikde nic.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Mě se to už párkát stalo, třeba zpráva od Tebe Oto, ale to je tím, že mi přijde mail, ale dokud to máš ty v nedoručených a dáš smazat, tak to smažeš a mě už se neukáže...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Email odchází spolu s odesláním zprávy, pokud je zpráva ještě smazána předtím než si ji příjemce otevře, tak se nejedná přímo o chybu. Jde mi spíše o situaci, kdy zprávu uživatel odešle a ona nedojde.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Otakar Pěnkava píše:
Email odchází spolu s odesláním zprávy, pokud je zpráva ještě smazána předtím než si ji příjemce otevře, tak se nejedná přímo o chybu. Jde mi spíše o situaci, kdy zprávu uživatel odešle a ona nedojde.


Ano, ale to je ta situace, kdy ti přijde mail, ty přijdeš na webdeal a ve zprávách není nic... To jsem pochopil, že se zde řeší. Chyba to není, ano.. Teoreticky..

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se