Chyby

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Nelze mě některým uživatelům odesílat soukromé zprávy konkrétně Otakar Pěnkava....Ozvy se, nenašel jsem jinou možnost jak tě kontaktovat a upozornit na to.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mám ten samí problém, už několik dní a dokonce jsem se tě Otakare snažil kontaktovat i jinými způsoby, ale neúspěšně.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
Otakara můžete kontaktovat přes memberlist.php?mode=email&u=2 ;)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Užitečný odkaz, ale zase až tak horentně jsem se po něm nepídil, jelikož jsem si myslel, že je tento problém jen u mě a jak je vidět, tak není. Psal jsem SMS, jelikož jsem si myslel, že to bude nejrychlejší způsob nápravy, ale nebyl :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
alijosha píše:
Užitečný odkaz, ale zase až tak horentně jsem se po něm nepídil, jelikož jsem si myslel, že je tento problém jen u mě a jak je vidět, tak není. Psal jsem SMS, jelikož jsem si myslel, že to bude nejrychlejší způsob nápravy, ale nebyl :-)


No, ono také v "Osobní nastavení" lze "Přijímat soukromé zprávy od uživatelů: Ano nebo Ne" tudíž pokud si Otakar nepřál přijímat zde soukromé zprávy, tak to mělo svůj důvod. ;)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jistý důvod by to samozřejmě mělo a chápal bych to, pokud by po mě něco nechtěl a já mu pak neměl jak odepsat, jelikož nikde nereáguje ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Aha, tak to není chyba. Já si v zápalu stylování nastavení vypnul příjem soukromých zpráv od uživatelů. Jsem si říkal, že nikdo nepíše... :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Teď už je to jiná, ale asi už nemá smysl psát moje poznámky k poslední tvé PM poslané mě :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
No ale pro mě ano, ty si mě psal dneska a já i kdybych se do toho kompu zakousl, tak jsem ti nemohl odpovědět a proto to hodil sem

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jo, jo super, jinak bych to nezjistil, alespoň ne tak rychle. Já právě si říkal, že je divné, že mi nikdo dlouho nepíše, většinou mám tak 5-6 SZ/den.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se