Chyby

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Ahoj,

převod WD mezi uživateli je zpoplatněn 10% z přenosu, proč na mě pak vyskočí tato hláška? Pak ještě nechápu, proč je zpoplatněn když jsou peníze pořád v tom a samém systému!

Kód: Vybrat vše
Tolik nemůžete odeslat, můžete odeslat jen tolik kolik máte bodů a k tomu ještě připočítejte poplatek 20% za převáděnou částku.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Prevod WB mezi uzivateli je zpoplatnen urcitymi procenty. Proces je automaticky, ten poplatek je z duvodu, aby se vice utracely WB. Pokud ale pres WB platis aukci, pak je previd bez poplatku.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Kohy píše:
Ahoj,

převod WD mezi uživateli je zpoplatněn 10% z přenosu, proč na mě pak vyskočí tato hláška? Pak ještě nechápu, proč je zpoplatněn když jsou peníze pořád v tom a samém systému!

Kód: Vybrat vše
Tolik nemůžete odeslat, můžete odeslat jen tolik kolik máte bodů a k tomu ještě připočítejte poplatek 20% za převáděnou částku.


...jasný, ne? a když chceš víc vydělávat WD credit, tak musíš psát více příspěvků. Je jedno co, hlavně něco napiš :-D
Kdo nic nědělá, nic nevydělá....nebo jo?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No já bych řekl, že Kohymu je divné, proč je uvedeno, že za převod je 10%, ale v hlášce je uvedeno, že uživatel má přičíst 20%.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Ano, konečně tu někdo používá své oči. :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se