Chyby

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Ačkoliv jsem si vyplnil jméno v profilu, tak při rozkliknutí member/Wladass/ žádné jméno vidět nemám, ani adresu.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
A povil sis veřejné zobrazení ?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Otakar Pěnkava píše:
Jako výchozí je nastaveno nezobrazování údajů v profilu. Zapneš to v nastavení pod tím kde jsi to vyplňoval, viz. http://media.share.pho.to/2HaCR/7bde4fbf_o.png


Už několikrát jsem připomínkoval, že je to logický nesmysl. Když si někdo nastaví své údaje, tak je asi nechce skrávat a jak vidíš, tak ani lidi, kteří tu jsou denně, tohle "intuitivně" nechápou (bez urížky Wladasse, já jsem na tom stejně a odmítám si něco někde přepínat). Takže se konečně zamysli, když to slyšíš z každé strany (jen dnes 2 takové přípěvky) a udělej to logicky a ne tak jak chceš...

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
No to je teda kravina, to ti povím Otakare :) Když už si to vyplním, tak snad počítám s tím, že to chci mít viditelné ne ?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Údaje jsou sdílené s ostatními službami (PayPost, WebPost) a pokud někdo používá jenom je, jak má vědět, že se někdě bokem ve fóru ty údaje zobrazí veřejně? Z tohoto důvodu jsem to nastavil aby ve výchozím stavu se údaje nezobrazovaly. Přidal jsem tam ale proužek s upozorněním.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Otakar Pěnkava píše:
Údaje jsou sdílené s ostatními službami (PayPost, WebPost) a pokud někdo používá jenom je, jak má vědět, že se někdě bokem ve fóru ty údaje zobrazí veřejně? Z tohoto důvodu jsem to nastavil aby ve výchozím stavu se údaje nezobrazovaly. Přidal jsem tam ale proužek s upozorněním.


Pak to ale není domyšlené a mělo se to udělat jinak :-)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se