Chyby

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Zdravím,
dnes jsem po delší době opět nakoukl mezi mé weby v rankách a co nevidím:
http://cotezajima.cz měření bylo deaktivováno [přesahoval pozicí]
http://www.obec.cr měření bylo deaktivováno [přesahoval pozicí]
http://prclanky.ehity.cz měření bylo deaktivováno [přesahoval pozicí]

Můžu se zeptat co to znamená ? :) popř. jak se tomu vyhnout ? Děje se to jen mě nebo i ostatní vypozorovali tuto věc ?

EDIT: Aha už jsem to našel v detailním nastavení, mohlo mě napadnout, že jsou to weby navíc a nemám jejich měření prodlouženo o další měsíc. Nicméně by tam mohlo být napsáno něco inteligentního např. měření nemáte zaplacené či tak něco :)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Njn budeš muset víc psát. Anebo založíme nějaké kecací téma, jako například "vaše denní výdělky z adsense", "co vás dnes mile překvapilo", "článek co vás zaujal" atd :)

Já jsem uvažoval, že bych méně stabilní reklamní prostory mohl prodávat za webdeal body :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Další chyba v rancích, nebudu zakládat nové téma. Po přidání webu vyhodí hlášku:

Kód: Vybrat vše
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /ranky.php on line 244: explode() expects parameter 2 to be string, array given

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Promiň, tvoji odpověď jsem přehlédnul. Jdu se na to podívat.

//Opraveno, nově zlepšen i algoritmus přidávání, nově už nelze propašovat do systému dvakrát stejný pomocí verze s a bez www. Nicméně i tak se jednalo o exotickou chybu.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Když už je tu toto vlákno, tak by nebylo na škodu se podívat na aktualizace pr webů a katalogů. Stále se to aktualizuje bůh ví jak, nebo spíše vůbec.

Poslední přepočet byl už jak dávno a změny v této sekci žádné.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Přepočet ranků u katalogů funguje, u PR webů mi to nevyhodilo žádnou hlášku, takže to ještě prověřím.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Co se týče ranků, nešlo by upravit zasílání PM? Přeci jen, ranky se aktualizují vždy stejně. Když si do systému vložím více webů, u každého dojde PM, je to otravné všechny otevřít, aby se mi už neukazovaly jako nové. Proč jednoduše nemůže přijít jedna PM a v ní buďto vypsat všechny vložené weby a u nich změny ranků, nebo jen weby, u nichž ke změně došlo? Nebylo by to tak otravné a nezdržovalo by to. Samostatná PM u každého webu je zbytečná.

Já bych si tu PM představoval třeba takto:

Dobrý den,

dne 11. 11. 2011 došlo ke změně ranků o celkem x Vašich webů.

Změny jsou následující:

domena.cz PR: 0 -> 2, SR: 0 -> 0
domena.cz PR: 3 -> 2, SR: 1 -> 1
domena.cz PR: 1 -> 1, SR: 2 -> 2
domena.cz PR: 0 -> 2, SR: 2 -> 2

Rozloučení si napište sami :D


Možná bude problém v tom, že PM se zasílají hned po změněně ranku a ta u všech webů neproběhne ve stejnou chvíli. Takýe by to chtělo ošetřit nějaký časovým intervalem.

Proč to píšu? Protože kvůli desítkám PM si tam nechci dát další weby...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jakmile dodělám aukce, tak se na to podívám.

Prozatimní řešení:
Zasílání PM při změně ranku lze vypnout. Pak ovšem nepřijde ani jedna SZ.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
V té jedné souhrnné PM souhlasím s Atsorem. Bylo by to rozhodně přehlednější a uživatelsky přívětivější.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
jednoznačne by to bolo výhodnejšie pre tých, ktorý majú viacej webov pridaných, zbytočne príde veľké množstvo súkromných správ

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
I já se k tomuto přikláním, přeci jenom když příjde x upozornění, není to to nejlepší a nejpřehlednější
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se