Chyby

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Zdravím,

v mojej aukcíi: aukce.php?mode=single&id=1670 mám momentálne 3 prihodenia z toho 2 na rovnakú hodnotu 2500 CZK, ako je možné, že 2 ľudia môžu prihadzovať rovnakú čiastku + v prípade, že už nikto neprihodí, ktorému prihadzujúcemu mám web predať ?

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Zdravím, je to dáno tím, že jeden uživatel nastavil maximum na 2500,- a druhý uživatel přihodil zrovna takovou sumu, tudíž došlo k vyrovnání, protože i první uživatel má stejně maximum. O chybu se nejedná, je to tak třeba i na populárním aukčíním serveru Aukro.cz a pokud otevřete graf, uvidíte, že v příhozech "vede" uživatel PhotoX.cz, takže v případě konce aukce by se stal výhercem on
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Jan Paluska píše:
Zdravím, je to dáno tím, že jeden uživatel nastavil maximum na 2500,- a druhý uživatel přihodil zrovna takovou sumu, tudíž došlo k vyrovnání, protože i první uživatel má stejně maximum. O chybu se nejedná, je to tak třeba i na populárním aukčíním serveru Aukro.cz a pokud otevřete graf, uvidíte, že v příhozech "vede" uživatel PhotoX.cz, takže v případě konce aukce by se stal výhercem on



ďakujem za vysvetlenie, myslel som, že sa jedná o chybu :)

-- 06.07.2012 16:45 --

Jan Paluska píše:
Zdravím, je to dáno tím, že jeden uživatel nastavil maximum na 2500,- a druhý uživatel přihodil zrovna takovou sumu, tudíž došlo k vyrovnání, protože i první uživatel má stejně maximum. O chybu se nejedná, je to tak třeba i na populárním aukčíním serveru Aukro.cz a pokud otevřete graf, uvidíte, že v příhozech "vede" uživatel PhotoX.cz, takže v případě konce aukce by se stal výhercem on


Edit: prišla mi nasledujúca správa:

Dobrý den Marek L.,
Ve vaší aukci - Predám pr weby se prodal předmět za cenu 2 500 CZK.
Kupujícím je uživatel Miskin.
Po dokončení obchodu nezapomeňte dát uživateli obchodní hodnocení.

S pozdravem,
WebDeal.cz

Tak ako teraz ?

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Ted babo rad :) Popravde si myslim, ze by tam mela byt nejaka ochrana, pripadne varovani, ze jsem pouze dorovnal maximalni prihoz, a proto bych mel prihodit vice. Takhle se oba muzou hadat, ze web patri jim, ackoliv byl pouze dorovnan maximalni prihoz.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Nemalo by to dovolovať rovnako vysoké prihodenie, ak raz niekto zadá jednu čiastku, nech sýstem upozorní, že je nutné zadať viacej..takto neviem koho mám osloviť..

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Marek L. píše:
Nemalo by to dovolovať rovnako vysoké prihodenie, ak raz niekto zadá jednu čiastku, nech sýstem upozorní, že je nutné zadať viacej..takto neviem koho mám osloviť..

tak oslovíš toho kdo to vyhrál ne? na konci aukce ti dojde zpráva kdo to vyhrál a mimo to všichni kdo přihazují vidí jestli vedou nebo ne stejně jako ty, mě takovýto systém vyhovuje, respektive je mě úplně jedno, že můžou 2 přihodit stejnou částku a vede ten první, ten kdo přihodil jako druhý vidí že nevede a může dát víc
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
v aukcií ukazovalo iného víťaza ako prišla správa, to je ten problém..

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
aha tak to pak jo
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Správně je údaj v soukromé zprávě. Kde jinde to ukazovalo špatného výherce? Opravím to.

Omlouvám se za pozdější reakci, měl jsem od středy problémy s HW.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
V grafe prihodení ukazovalo ako víťaza uživateľa photoX

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Už je to opraveno a mělo by to nově ukázat správně. Nicméně zobrazení grafem ještě plánujeme změnit, protože ukazují počet přihazujících a ne počet příhozů, takže tam pak mohou vznikat takovéto nedorozumění.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se