Chyby

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Mam pocit ze to vubec nefunguje :)

Uz ponekolikaty zadavam pri prihlaseni at si to pamatuje ze jsem prihlaseny ... a kdyz prijdu po X dnech opet se divim ze nevidim zadny prispevky (mam v bookmarku link rovnou na novy) .. a duvodem je to ze nejsem prihlasen.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Otestuji a zjistíme příčinu. Před časem jsem totiž promazával všechna automatická přihlášení.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
tak nestalo se mi to poprvy :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tohoto jsem si všiml již několikrát i já ;-) Jsem automaticky přihlášený, vypadne to, opět to zadám a druhý den kolikrát musím znovu. Zajímavé je, že někdy to drží i několik desítek dní a někdy to zlobí například obden. Přijde mi to, jak kdyby to způsobovalo vždy nějaké promazání. Když jsem si hrál na lokálu s phpBB, tak tohoto jsem docílil vždy, když jsem promazal cache fóra.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Já s tímto nemám problém, na WD jsem trvale přihlášen non-stop :)

-----------------------------
Windows 7 - 32 bit
Chrome (aktual verze)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
jop...to je celkem normální a běžný...že automaticky nepřihlásí...ale na druhou stranu jsou už předvyplněný údaje, takže se dá jen přihlásit :-)

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
tak on s tim problem neni, jen jak pisu, mam v bookmarku stranku na nove prispevky, ktere se ale nezobrazuji neprihlasenym ... proto obcas vidim ze nic neni a zavru ... po par hodinach nic neni a zavru ... po pul dni se uz divim proc je tu chciplo a ejhle, neprihlasen opet :)

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
hele, neslo by s tim fakt neco udelat ? to "autoprihlaseni" vydrzi fakt den/dva max ... pak me to proste odhlasi a finito ...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Přesně tak, dej si WD jako domovskou stránku a máš to :-) Já s tím přihlášením tedy nemám problém, nevypadává to. Nevyhazuje ti to prohlížeč?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Tak ja jsem se letos snad jeste neprihlasoval a to jsem nekdy offline i tyden (prodlouzeny vikendy obcas no...) :)

Nemaze ti to prohlizec? Pripadne nejaky cistici program jako je CCleaner, apod...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já s tím měl ještě nedávno problém též, ale pak jsem přišel náhodou na to, že mi to shazuje doplněk ve vyhledávači (různě jsem s nimi experimentoval). Když jsem všechny promazal do obvyklého stavu a počtu, tak problém již není ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
kdyby to nedelal jen WD, tak bych to nehlasil ... WT a WF funguje v pohode, tam jsem se neprihlasoval cele mesice

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pravděpodobně jsem našel závadu, ale opravovat ji budu až ráno. Nerad bych do takové choulostivé funkce zasahoval večer.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Otakar Pěnkava píše:
Pravděpodobně jsem našel závadu, ale opravovat ji budu až ráno. Nerad bych do takové choulostivé funkce zasahoval večer.


diky, dam vedet kdyby byl jeste problem

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se