Chyby

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Dnes jsem si všiml že to nějak blbne.

Chodím sem ráno přes odkaz nove-prispevky.html vidím dvě nové věci přečtu a pak chci přidat novou diskuzi a v sekci aktuální události vidím příspěvky které jsem nečetl.

Jak je to možné?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
phpBB má dvě funkce na tohle:
-nové příspěvky - zobrazí témata napsaná od tvé poslední návštěvy/pár dní zpětně
-nepřečtené příspěvky (neprectene-prispevky.html) - zobrazí všechny příspěvky, které jsi nepřečetl

Jakmile přijdu na to jak se to generuje, tak to upravím tak aby to fungovalo lépe.

OPRAVENO
Celou tu fci jsem přepsal, nově to po přečtení automaticky dané téma schová.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já bych se trochu vloudil do tématu, pokud do příspěvku napíšu post v pondělí a v úterý do toho samého postu chci zase přispět, dopíše se mi to to jako edit mého posledního příspěvku, to by mi nevadilo, ale nikde se neobjeví že ten příspěvek má nový edit, nebo post a některá vlákna se tak tváří že jsou mrtvá, ale nejsou jen tam přispívá někdo kdo přidal poslední post a téma se tak ostatním neukáže ani jako nové, ani jako nově editované, našel jsem tu několik takových vláken, ale našel jen proto že jsem si tu procházel vlákna jedno po druhém, nešlo by s tím něco dělat ?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Otakar Pěnkava píše:
Celou tu fci jsem přepsal, nově to po přečtení automaticky dané téma schová.


Za tohle posílám PLUSKO

Ještě bych ocenil kdyby se to dalo celé udělat takto
Máme
Chybí mi

Obrázek

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tohle WebDeal umí už delší dobu. Na indexu je to pod statistikama a jinak je to nad kategoriemi (ve vnitřku fóra).
oznacit.png

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Umí ale nefunguje :)
A nejde to umístit takhle nahoru na stránku s novými příspěvky?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
To na indexu opravdu nefunguje :(, ale chybu jsem nenašel. Nicméně jde to udělat další cestou a to vždy v kategoriích jako například podnikani-marketing/ je nad seznamem kategorií ,,Označit všechna fóra jako přečtená´´.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
hmm tak budu procházet všechny kategorie a klikat. Proč to nejde udělat jednou?

Jednoduše kliknu na nové příspěvky projdu očima jestli mě zajímají když ne kliknu na označit přečtené a jdu pryč proč se proklikávat dalšíma x stránkama?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Samozřejmě je to jenom dočasné řešení, jenom zatím nevím jak přesně funguje tato funkce, zítra se na to podívám.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se