Chyby

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
není to moc...Dneska mě došlo 36 emailů a 36 zpráv, že jediná aukce byla ukončena.Chápu, že už jí asi nemám znovu dávat a je to varování, ale stačilo to napsat třeba třikrát abych to chápal.Navíc poslední dobou je to bohužel dost standartní, že mě chodí oznámení o zprávách několikrát.Možná by to chtělo trošku se tomu věnovat, je to otravné.
Jo pozor chodí další....Tak už 46, no to jde ne....no 52 zastaví to někdo admini co....
UŽ JICH JE VÍCE NEŽ 70 a není to poprvé, mám dojem že to tady jde od deseti k pěti, jelikož tohle není poprvé.Navíc mnoho dalších problémů, proto už sem ani moc nechodím, někdo je moc rád to chápu.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Nikdy se mi nic podobného nestalo :)

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
no mě poslední tři měsíce několikrát a dneska už to je přes sto dvacet, je to protivný a otravný a hlavně to není poprvé

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mně se taktéž nic podobného nestalo.
Zprávy mi chodí tak jak mají.
No a už se tím zabývají admini :), takhle se mi to líbí, že se autor stará o svůj projekt.

Nejspíše to bude nějaká smyčka.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Otakar Pěnkava píše:
Opravím to, ale potřebuji více informací. Nevím o tom problému.

PŘIHLAS SE DO MÉHO UČTU PŘÍSTUP JSEM TI DAL JE TO FURT A FURT A DNESKA EXTRÉMNĚ

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Skript jsem stopnul. Za nepříjemnosti se srdečně omlouvám a děkuji WebDesignDubina za informace. Pracuji na opravě, bohužel aktuálně nevím co to způsobilo.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Děkuji, jelikož to už bylo šílený, ale jak jsem řekl tohle je poslední měsíce trvalé a to jak u soukromých zpráv, tak u oznámení, i když nikdy to nebylo tak masivní jako dneska a fakt mě to na.........

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Otakar Pěnkava píše:
Skript jsem stopnul. Za nepříjemnosti se srdečně omlouvám a děkuji WebDesignDubina za informace. Pracuji na opravě, bohužel aktuálně nevím co to způsobilo.



Script na rozesílání emailů?
Zajímavé je, že se to dělo jen u jednoho uživatele.
Přeji hodně štěstí při řešení
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Opraveno. Omlouvám se za problémy. Všichni, kterých se chyba dotkla mi napište SZ. Děkuji.
//Špatně se ukončovaly aukce, čímž se posílal každou minutu email s ukončením.

peeeeta píše:
Script na rozesílání emailů?
Zajímavé je, že se to dělo jen u jednoho uživatele.
Přeji hodně štěstí při řešení


Jednalo se o crona aukcí. Ten neukončoval aukce správně a pak se posílal jeden email za druhým.
Nejednalo se o jednoho uživatele, ale o víc. Všechny zítra obepíši a omluvím se.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Otakar Pěnkava píše:
Opraveno. Omlouvám se za problémy. Všichni, kterých se chyba dotkla mi napište SZ. Děkuji.
//Špatně se ukončovaly aukce, čímž se posílal každou minutu email s ukončením.



Jednalo se o crona aukcí. Ten neukončoval aukce správně a pak se posílal jeden email za druhým.
Nejednalo se o jednoho uživatele, ale o víc. Všechny zítra obepíši a omluvím se.



Tak to je tedy přístup, obepsat všechny uživatele a omluvit se jim.
A ještě mi podat vysvětlení jaký byl problém.
Opravdu díky, takhle si představuji férový a přátelský přístup a proto jsem zde a ne na jiných podobných fórech.
Ještě jednou hodně úspěchů
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Mě se to stává pravidelně při ukončení aukce. Chodí to vždy 2x jak PM, tak i email :) Tak snad to už bude opraveno.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
A tak je to nepříjemné, ale při vývoji se to stane. Odhaleno to asi nebylo dřív proto, že ne zase tolik lidí tu zadává aukce.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Přijaté zprávy smažu, bohužel nemohu smazat odeslané emaily. Dnes jsem opravil i cron, aby ukončil správně všechny aukce (v rámci včerejšího zjišťování chyby jsem vyřadil cron na všechny aukce vyjma jedné a zapomněl to oddělat, proto se nezobrazila).

Dnes zjistím kolika lidem se stala podobná chyba a nabídnu jim kompenzaci v podobě propagace aukcí zdarma.
Ještě jednou se za problém omlouvám.

janKali píše:
Odhaleno to asi nebylo dřív proto, že ne zase tolik lidí tu zadává aukce.


Chyba vznikla po posledním updatu na verzi 2.5.1 a až u aukce, která měla výherce. Ta to celé zablokovala, protože jsem tam zapomněl ošetřit jednu proměnnou.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Wladass píše:
Mě se to stává pravidelně při ukončení aukce. Chodí to vždy 2x jak PM, tak i email :) Tak snad to už bude opraveno.


Zapomněl jsem to sem napsat. Chyba už byla opravena. Jednalo se o zapomenutý cron ještě ze starého systému aukcí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se