Drupal

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Je to tu pusté tak mě napadlo sem občas napsat něco k drupalu.

Včera jsem od kolegy obdržel návrh že bysme mohli dát náš reklamní banner pro Vsetín info do článku vždy za první odstavec. Chceme zkusit jestli se zvedne aktivita návštěvníků.

Protože se mi s tím nechtělo moc dělat vymyslel jsem si jednoduchý postup a ten aplikoval. Ve finále to pak vypadá takto.

node.tpl.php
Kód: Vybrat vše
<?
if ($teaser) { // teaser view
print $content;
} else {  // full view
function str_replace_first($search, $replace, $subject) {$pos = strpos($subject, $search);
if ($pos !== false) { $subject = substr_replace($subject, $replace, $pos, strlen($search));
}return $subject;} $content = str_replace_first("</p>", '</p>Kód banneru', $content);
print $content;
}     
?>

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
dnes jsme něco podobného řešili na srazu... myslím, že to jde jednodušeji pomocí filtrů (pokud jsem dobře poslouchal:D )

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Tak nám tady poraď. Mě se tohle zdálo nejrychlejší a jednoduché. Ale víc hlav víc ví ;)

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
Milan_B. píše:
Tak nám tady poraď. Mě se tohle zdálo nejrychlejší a jednoduché. Ale víc hlav víc ví ;)


tvůj postup je určitě perfektní, ale pouze pro ty, co ovládají PHP:) mi co neumíme, musíme najít klikací řešení:)

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Proto jsem to sem napsal ;) Stačí to vložit do node.tpl.php a doplnit kód banneru

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
To je nepohodlné ne?
Určitě by se dalo vytvořit blok, který by se ovládal pohodlně z adminu.
Jinak existuje i plugin, který dá kód reklamy za první odstavec (autorem je myslím maxiorel)
Řešení je určitě i Ad modul, který je neuvěřitelně rozsáhlý.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Ano blok už jsem udělal a už se to ovládá pohodlně z adminu
Plugin od maxiorla tuším jede poze na D5.X
Ad modul jsem nezkoušel.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se