E-shopy

Wales
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 113
Registrace: 30.01.2012
Rád bych do svého e-shopu integroval platební bránu, skrze kterou by šlo platit pomocí platebních karet, tuto možnost nabízí GoPay i PayU, jaké jsou mezi nimi rozdíly? Která je pro e-shop vhodnější, kterou by jste mi doporučili?

Za všechny informace budu rád.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Zkus si porovnat výši poplatků, co ti navrhnu. Já zvolil GoPay, protože PayU je od Allegro Group a to jsou podvodníci první třídy, takže od nich ani kdyby to bylo zadarmo. Navíc implementace GoPay je jednodušší.

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Já se nedávno taky rozhodoval zda GoPay nebo PayU. Když několikrát dorazil email, že mají problém s jednou věcí (platební bránou), pak z druhou...tak bylo rozhodnuto a šel jsem do GoPay .
Aktuálně tuším už PayU není zdarma a berou poplatky + procenta.

Jak píše janKali, ani já v Allegro nemám velkou důvěru.
+ když mrkneš na Aukro fórum, je tam hromada témat, jak jsou uživatelé nespokojeni s PayU a takových uživatelů je tam velká spousta. Když to uvidí na tvém webu tak asi taky nebudou zrovna rádi :)
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Dokonalé osvětlení nad jídelní stůl – Jak na to?

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
GoPay, ať jsou jací chteji, tak za dobu co bránu provozují ukázali svoje schopnosti a stabilitu. Dokonce teď někdy hlásili, že dostali nějakou vyšší úroveň bankovní licence pro více měn či co... Moc se mě to netýkalo, tak jsem to neřešil.

losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
jednoznačně GoPay - když pominu, komu PayU patří, tak z mojí zkušenosti je tam banda amatérů, kteří absolutně netuší, co dělají. Ale jak říkám, je to z mojí zkušenosti. Mam GoPay na dost projektů (ani jeden eshop) a naprostá spokojenost. Funkčnost, technická podpora atd...

Wales
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 113
Registrace: 30.01.2012
Děkuji za rady, pevně jste mě přesvědčili pro GoPay, kde jsem již také zaslal žádost.

DStudio
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 64
Registrace: 01.12.2012
Rozhodně Gopay =), mám zkušenost s obojím... U PayU stojí technici za nic a to je jen jeden z problémů.

Jinaj
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 11.03.2013
Batekmirek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 05.05.2020
Potřeboval bych poradit, jakým způsobem si zřídit platební bráno pro online placení kartou do eshopu?

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Kontaktujte napr comgete, payu, gopay... zalezi na jakou branu ma vase eshopove reseni napojeni.

Batekmirek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 05.05.2020
A kolik to tak stojí? to si berou nějaká procenta z každé platby?

Vildavili
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 11.05.2020
Já jsem to řešil do svých eshopů přes systém exactly .cz, mají super přístup. Neplatím žádné fixní poplatky, jen procento z každé transakce. Je to dobře zabezpečená platforma pro placení.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se