E-shopy

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Na eshopu http://www.harmoniedesign.cz/ je tak 8 objednávek za měsíc. Ale statistiky vykazují denní návštěvnost přes 100UIP/den. Dále v prestě vidím denně kolem deseti neodeslaných košíků.

Kde si myslíte že je chyba?
Jak byste se pokusili zvednout prodej?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Co rozsirit sortiment o to, co se pise na strankach ( plovouci podlahy, pvc, garnyze atd.) ? Vice zbozi = vetsi vyber = vetsi sance na prodej.

Neodeslany kosik, jestli nebude duvodem treba toto ( http://www.zbozi.cz/?thru=&q=Teheran+10 ... +130x200cm )
Vyberou si zbozi a patraji po cenach jinde a nakonec nakoupi levneji u konkurence.

Jak zvednout prodej. Co se zamerit na vice sortimentu v oblasti bytoveho designu? Jako samolepky na zed atd.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Díky za postřeh. Jsem si ale jist že tato jejich cena není dlouho. Byli jsme nejlevnější. Zkusil jsem hodit slevu 13% uvidíme

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Není zač. Tak byla to hned první věc, která mě napadla, co by to mohla způsobovat.

Schválně pak dej vědět, jestli se to zlepšilo s tím košíkem neodeslaným po slevě co si nasadil. Docela by mě to zajímalo, jestli se to zlepšilo.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

ovesnyvk
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 16.10.2011
Je to tak, čím více sortimentu tím větší šance na prodej, ale na druhou stranu se o tom sortimentu musí něco vědět:( Jinak určitě taky nějaká propagace , facebook, sklik, a pořádné SEO.

Stejný problém mám ted na hubneme-zdrave.cz - Máte někdo nějaké nápady?

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Tak přes víkend tři objednávky za nějakých 12k asi to pomohlo. Mám tady ještě pár věcí co jsem pozbíral na internetu tak je chci tento týden nasadit.

Budu průběžně informovat

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to je dobrá práce :-) Já si myslím, že to pomohlo určitě, přeci jenom každý druhý kouká jen a jen po ceně. Takže i když se jim tvé nabízené zboží líbí, tak pátrali dál. Až budou další tvé poznatky, tak poreferuj opět.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se