E-shopy

NextClick
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 08.11.2010
Ahoj mam prosbu jaky dropshiping sortiment si vybrat pro muj prvni dropshiping shop?

Vzhledem k domene na ktere bych to chtel rozjet (zatim nenapisu jeji nazev at vas to nenavadi k odpovedi) mam dve moznosti: Gadget shop nebo Sex shop

Ani s jednim sortimentem nemam moc zkusenosti a jde mi spise o to kde podle vas hrozi nejake riziko, ktere ted nevidim a co by mne mohlo u jednotlivych sortimentu prekvapit.
Pokud nabizite dropshiping na gadgety nebo erotiku tak prosim do PM :)
Diky za vas nazor.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
No, veľmi záleží, či ide o CZ eshop alebo nejaký celosvetový. Lebo CZ (ani SK) adult nie je nejako veľmi rozšírený čo viem, a neviem presne čo myslíš pod Gadget (čo pozerám po nete, tak nejaké darčekové kravinky?) - tak to je celkom všeobecná vec, ktorá by sa mohla hodiť, len potom je otázka, koľko dropship webov by si našiel...

NextClick
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 08.11.2010
Bylo by to na CZ doméně.. já právě vůbec nedokážu porovnat celkový obrat gadgetů vs sexvýrobků.
Má s tím někdo reálnou zkušenost?

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Základní otázka kterou si musíš položit: "proč by si měl zákazník objednat zboží u tebe a jak ho přivedeš na stránku ?" :)

birkof
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 24
Registrace: 12.10.2011
Štěpán L. píše:
Základní otázka kterou si musíš položit: "proč by si měl zákazník objednat zboží u tebe a jak ho přivedeš na stránku ?" :)

Takto otázka nezněla.

-- 29. 11. 2011 19:45 --

To: NextClick. Sexshop jsem zvažoval, ale pak jsem se mrknul na hodnocení lidí na Heuréce. Vesměs tam psali lidi s IQ kolem 10. Takže to bude dost drsné, na druhou stranu provize můžou být slušné. K Gadget shopu. Z vlastní zkušenosti vím, že čím větší pí..iny prodáváš, tím se více prodávají. Provize taky nejsou k zahození, i když na sexshop mít nebudou. Po novém roce hodlám takový dárkový DS shop rozjet, takže pak můžeme pokecat ;-) Aktuálně zkouším ladit dropshipping (DS) smlouvu s prodejcem her na PC a konzole. Bohužel, jsou to strašný amatéři, takže hned co poslali smlouvu jsem jí v lehčí podnapilosti piloval. Byl to děs. Měli tam plno gramatických chyb a ty formulace.... z toho by jeden brečel. Takže bacha na to. Jinak pokud nemáš zkušenosti s provozem e-shopu, tak to budeš mít dost těžké. U DS je dobré, vědět něco o provozu e-shopu.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Samozřejmě co tě napadne :), když něco umíš, uživíš se, když ne tak to po třech měsících zabalíš ať už budeš prodávat tvrdé rohlíky nebo virbrátory

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se