E-shopy

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zdravím,

spustil jsem svůj první shop Growit.cz zaměřený na prodej pěstitelských balíčků.

Eshop má stále hodně designových nedostatků, ale přesto bych poprosil o otestování webu. Případně o nahlášení chyb, které najdete (např. chybné hlášky, špatný překlad a podobně)

Za ochotu otestovat web nabízím slevový kupón na 10%: WEBDEAL. Případně pokud má někdo nějaký magazín a chtěl by pro svoje návštěvníky slevový kupón, tak ať se mi ozve.

Bobb11
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 45
Registrace: 13.09.2012
Abych pravdu řekl, tak se mi e-shop líbí. Je takový jednoduchý a přívětivý. Není tam nic přepláceného. Jinak na překlep v důležitých sekcích jsem nenarazil. Popisky moc nečtu jen kousky.

Ale hezké :)

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Bobb11: Díky za reakci. Chtěl jsem, aby shop působil jednoduše a přehledně, protože u podobných produktů asi nemá smysl vymýšlet něco složitého.

Talmer
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 25.06.2012
Na první eshop hodně zdařilé.
Mám několik návrhů:
1) udělat logo
2) vycentrovat patičku
3) pohrát si s barvou pozadí kolem a s box-shadow celého toho bílého obsahu (přijde mi to moc kontrastní a působí to zapadle, místo vystouple)

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Čéče, asi si u tebe něco vyberu... Na tyhle produkty už mám delší zálusk. :)

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Na WP jsou o mooc lepší řešení, ( do dvojky ) tady mi připadne, že ta jednoduchost je „nucená“ po finanční stránce, ale to nevadí.
Píšeš první eshop a je to pochopitelné.

Já můžu hodnotit jako zákazník, protože shopům nerozumím.

Oprav si a vadí mě – „Četl jsem a přijímám Obchodní podmínky“ ten křížek, co tam máš ti nepochopí 95% lidí a zmateně odejdou.
Pokud to instalace dovolí zvětšit položky v sidebaru. Na to ty, ale už přijdeš sám.

Protože jsi pracovitý podpořil jsem tě koupí masožravky, až vyroste pošlu ji Kočvarovy aby ho kousla do ruky a přestal si vydělávat spamováním za pravděpodobné? tiché podpory eshopu RuzovySlon.cz, který takové lidi zaměstnává na pozici affiliate manažerLadislav Kočvara - ruzovyslon.cz - spamuje komentáře

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Talmer
1) Logo bylo v plánu, dokonce jsem měl od designera již nějaké návrhy, ale pak přestal komunikovat. Tudíž se to bohužel nestihlo udělat, ale nechtěl jsem čekat se spuštěním shopu do doby dokončení loga.
2) a 3) S pozicí a barvami si budu průběžně hrát a testovat.

Kohy
Pokud tě něco zaujalo, tak klidně kup :) Díky slevovému kódu WEBDEAL to nikde levněji neseženeš.

Wico
Souhlasím, že existují lepší řešení, ale nechtěl jsem hned utrácet, když nevím co na eshopech funguje. Přeci jen je to trochu změna oproti affilwebům, které jsem dělal doteď. Proto jsem se snažil najít jednoduchou šablonu (na některé dokonce působí jako nenačtená grafika :D) a časem se uvidí, jestli to je dostačující nebo ne.

Díky za objednávku :) Přidal jsem k ní ještě slevový kupón (viz začátek vlákna), takže konečná cena bude: cena zboží ponížena o 10% plus poštovné.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Super, díky. Už jsem vybrat, co si zasadím. :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se