E-shopy

naplnezababku.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 21.08.2012
Zdravím všechny. Mám takovej dotaz a dilema s jedním e-shopem, který jsem dostal od kamaráda a jedná se o řešení EVRONu (pronájem), kdy byl zaplacený celý eshop v hodnotě 12tis a byla na něj 3 roky poskytována hostingová služba. Nyní vypršela a chtějí po mě 100kc bez dph za mesic což není moc, ale nemám na něj uplatnění a je škoda ho nechat tzv. propadnout. Sám vlastním eshop na levnějším češení eshop-plus.cz a jednu dobu jsem zvažoval přechod k Evronu, ale nevím jestli by to byl dobrý krok, protože mi to rzohodí SEO a třeba taky zákazníky, kteří jsou na můj stávající cca 2 roky fungující shop zvyklí. Jaký máte na tuto situaci názor?

a) nechat jej propadnout
b) prodloužit hosting a prodat jej
c) presunout stavajici eshop ńa EVRON (preci jen je to kvalitnejsi systém - nabizejici vice moznosti)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
naplnezababku.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 21.08.2012
Jak je to myšleno dočasně používat oba? Jakoze bych ten na Evronu používal na doméně s EU koncovkou třeba? Starý mi nesedí pouze v tom, že je příliš jednoduchý a nějaké věci tam chybí a chce si za ně tučně zaplatit. Naopak se mi líbí jeho přehlednost a taková lehkost, což je jen problém grafiky jako takové. Evron mi přijde vyspělejší a do budoucna lepší.....

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mac: A co duplicita?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
naplnezababku.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 21.08.2012
Jenze zakaznici jsou nauceni a znaji domenu pod kterou jedu a tu druhou neznaji coz znamena to ze bych musel pro tu druhou udelat nejakou reklamu a hlavne usrovnavacu zaplatit kredit. Problém je u heureky kde na jedno IČ nemuzu mit dva stejne eshopy pokud vim - proste nazev shopu je smerodatny a naucit je na "jiny" a pak se vracet k původnímu mi prijde ne prilis vhodne

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Pokud již máš zkušenosti z EVRONem a chtěl by jsi na něm svůj eshop mít, tak si ho tam přenes a pořádně si nastav .htaccess a zákazník vůbec nic nepozná a pro vyhledávače to bude také korektní.
Zase si to ber z té stránky, že je lepší udělat změnu teď, než potom až bude eshop ještě větší a lidé na ně budou ještě více zvyklí. Druhou věcí je, že změnu to chce vždycky, technologie i požadavky jdou stále kupředu a nemůžeš tu být neustále se stejným webem/eshopem bez jediné změny.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
naplnezababku.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 21.08.2012
V tom eshopu od EVRONU jiz zboží mam převedené jen tam nemam nasměrovanou zadnou domenu. Co je to .htaccess ??? Jak na vás momentálně eshop pusobi? Myslíte si, že by si zasloužil re-design ???

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
naplnezababku.cz píše:
V tom eshopu od EVRONU jiz zboží mam převedené jen tam nemam nasměrovanou zadnou domenu. Co je to .htaccess ??? Jak na vás momentálně eshop pusobi? Myslíte si, že by si zasloužil re-design ???


http://lmgtfy.com/?q=.htaccess
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se