E-shopy

Eshop pro zboží s Číny se ..
Žádná hlasování
100%
Žádná hlasování
Žádná hlasování
Celkem hlasů: 1
mana159
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 11.01.2016
Dá se na prodeji zboží s Číny vydělat?
Je lepší mít zboží skladem u sebe, abych mohl zboží ihned odeslat a nebo jen přeobjednávat a nechat zákazníka čekat?

Má někdo eshop, který je na čínském zboží závislý a uživí jej?

kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
Tohle jsem zkoušela tak před 3 lety...za prvé je třeba si uvědomit teda, že jsme v Čechách, kde lidi chtěj mit vše co hned.
Tím pádem je třeba mít zboží skladem.
Za druhé těchto čínských eshopů je už ted celkem dost a na FB ve skupinách se to prodává jak na běžícím pásu, dělá snad každý druhý.
Osobní zkušenost co vidím a co bych praktikovala je jednoproduktový eshop nebo třeba čtyři jednoproduktové eshopy. Na jednom třeba prodavat mp3 přehravač za 99,- který vím že stoji tak 20,- v čině, pak třeba dobře letí nějaký ten šperk, bylo období té perly přání atd..
Z praxe jsem nakoupil šperky za 7000 bylo to asi 120 kusů, i přesto že tam koupit za 1 dolar, tak pokud to má nějak vypadat tak ty 3-4 dolary za něco dát musíte. Ty levnějši mám dodnes doma asi 30kusů. ostatní prostě spiš po kamarádech a ty nejhezči ano ty se daly udat za 300 klidně.
Každopádně to už rovou můžete si doma koupit komponeny swarovski elements a složit si to sám a vyjde to na stejno a prodávat to za 300,-.
A uživeni opět bude nejspiš zaležet čistě na reklamě, bud si to odsedět na fb, davat do skupin šiřit, propagovat nějakym banerem u někoho na webu, napojit na vyhledavače herueku atd..ale jsou to snadné počty...
pakliže na něčem budu mít 50- 70,- což si myslím že bude tak realita když nepočitam pak daň.. abych měla tedy takovych 20tis a mělo to pro mě jako aktivita bokem smysl tak musim prodat cca 400 kusů tedy aspon 13kusů denně.. Je tohle možné? nejspiš na vanoce ano .jinak ne..takže za mě jako boční přijem nějaka ta tisicivka měsičně navíc se to dá, ale uživit ne..

bobule27
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 27.01.2016
I já sem tak začínala před 3-4 lety (vše z Ebay) zprvu na Aukro pak eshop no později kvůli tomu že některé zboží došlo jiné než prvotně (kvalitou), poškozené, nebo vůbec a nebo to celníci stopli a chtěli vyšší CLO+DPH než stál samotný produkt.v obálce nekonečné dopisování....a hlavně ta dodací lhůta 20-40 dnů, tak po dvou letech sem to vzdala a nyní prodáváme pouze české/polské/slovenské produkty a je klid... no osobně nakupuji na Ali ale pouze pro sebe...akorát bacha na padělky... cokoliv co sebevíce vypadá moc dobře tak obvykle to padělek je... takže pokud máš čas a nervy jdi do toho :-) ale přirav si kapitál na reklamu a nějaké znalosti ohledně SEO aby si se propral alespoň na 3 stranu ve vyhledávačích... protože jak psala uživatelka kajerová "těchto čínských eshopů je už teď celkem dost" V mém případě se mi obchod rozjel až když jsem změnila sortiment a měla ho ihned skladem a hlavně ubylo razantně reklamací a vratek.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Zákazník nechce čekat, je nutné ověřit trh inzeráty a pak nakoupit a prodávat.

mana159
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 11.01.2016
Díky všem za reakce.
Tohle tedy asi nebude směr pro mě.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se