E-shopy

quiced
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 29.11.2011
Zdravím všechny,
nedávno jsem si vytvořil nový internetový obchod. Nyní řeším co s penězi, které jsem si vyhradil pro propagaci. Zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s heurekou či google adwords, co je lepší, nebo zda jsou ještě lepší systémy propagace. Pokud by to někoho zajímalo tak adresa obchodu je http://www.for-fighters.cz.
Díky všem za odpovědi.
Provozovatel obchodu mAndroid.cz, magazínu LNews.eu a portálu seznamkurzu.cz .

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Lepší než heureka bych řekl, že je zboží. Nicméně se vyplatí regnout se na oba dva. Pak je dobré určitě pustit do světa několik PR článků. Kromě adwords bych zkusil i sklik. Dále třeba propagaci přes fóra podobného zaměření jako je sortiment. Způsobů je plno!
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Taky zkus Google Nákupy
Sice jde o novinku, ale do budoucna si myslím že to bude mít přínos.

quiced
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 29.11.2011
Nevíte někdo jaké jsou asi náklady na to abych mohl propagovat shop před adwords? Přijde mi totiž cena za proklik docela vysoká, když to porovnám s heurekou která si účtuje 1 Kč v mé kategorii bojových umění.
Provozovatel obchodu mAndroid.cz, magazínu LNews.eu a portálu seznamkurzu.cz .

David Hradil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 21
Registrace: 02.04.2011
Jestli máš omezený rozpočet, tak nejlepší investice pro tebe bude určitě zaregistrovat se do zbozi.cz a heureka.cz tyto dva systémy ti přivedou cílené návštěvníky a nebude tě to stát balík. ;)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Zkus využít třeba i toto : kritika-stranek/likesystem-t1374.html

Nestojí to nic a třeba ti to něco přinese :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

quiced
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 29.11.2011
Díky všem za nápady, ještě bych se chtěl zeptat jak na Vás eshop působí. Jde mi jak o vzhled, tak i o přehlednost a rozdělení kategorií.
Provozovatel obchodu mAndroid.cz, magazínu LNews.eu a portálu seznamkurzu.cz .

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
-design sa mi páči, aj keď skôr mi pripomína fan stránku ako eshop
- jednotlivé kategórie sú dobre spracované, je to prehľadné a jednoduché -> tj. +
- pridal by som dlhšie popisky k jednotlivým položkám
- vysúvacie menu sa mi príliš nepozdáva, kombinácia modrej a celkovo vzhľad toho menu boxu mi nejak nekorešponduje s designom

quiced
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 29.11.2011
Díky za hodnocení. Popisky jsem se snažil napsat spíše výstižné. Máš pravdu v tom že barva vysouvací menu není úplně optimální pokusím se to vylepšit.
Provozovatel obchodu mAndroid.cz, magazínu LNews.eu a portálu seznamkurzu.cz .

filip68
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 22.11.2012
Jakým způsobem se mohu zaregistrovat do zboží? Nemáte zkušenosti s výší poplatků za tuto službu? Rozjíždím e-shop, tak se v tomto příliš neorientuji. Děkuji za každý ohlas.
Založte si účet u www.gemoney.cz a získejte hromadu výhod.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Milan_B. píše:
Taky zkus Google Nákupy
Sice jde o novinku, ale do budoucna si myslím že to bude mít přínos.


Novinka asu rok a půl a za tu dobu neudělali skoro žádný pokrok a nikdo v ČR to vlastně ani nepoužívá, bohužel. Návštěvnost z toho není u nás žádná, ale vůbec žádná, natož nějaký nákup... A to jsme byli v pilotním projektu asi 200 shopů v ČR na kterých se česká verze ladila.... Google nákupy mě hodně zklamali a nedoporučuji je.

-- 22. 11. 2012 23:01 --

quiced píše:
Nevíte někdo jaké jsou asi náklady na to abych mohl propagovat shop před adwords? Přijde mi totiž cena za proklik docela vysoká, když to porovnám s heurekou která si účtuje 1 Kč v mé kategorii bojových umění.


Zboží i Heureka mají i "neplacený mód" - na zboží se placený ani nevyplatí, pokud nejsi elektro, parfémy a pneu. Placený mód je vlastně jen to, že si v katalogu, ale například my máme boty (módní a ne sportovní) a ty v katalogu nikdo nehledá, takže ač placený mód na heurece používáme, tak nic moc nepřináši. V neplaceném módu vylézáš na zboží i heuréce ve full-textovém vyhledávání, takže to je propagace zcela zadarmo a pokud to někdo hledá, má to smysl...

-- 22. 11. 2012 23:03 --

A hodnocení - mě shop odpuzuje, ale není to tím jaký je, ale co v něm je. Nemám rád bojová umění, protože je to podle mě jen násilí, takže ode mě shop nedostane žádné plus, ale ne díky tomu jaký je, ale díky sortimnetu :-)

siva01
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 37
Registrace: 09.05.2012
Tak určitě eshop přidat do srovnávačů cen: heureka.cz, seznam.cz, vybereme.cz, srovname.cz - to je asi základ. Mají i stejné feedy. Určitě také Google Maps a Mapy.cz ( sídlo firmy, kamenná prodejna )

PPC reklamu bych volil, jen kdyby se jednalo o vysoce konkurenční téma, na které by SEO webu nestačilo. Jinak bych ty peníze narval spíše do článků a podpůrných webů ( např. si můžete psát blog a z něj odkazovat na produkty v eshopu ). Podpůrné weby ( microsites ) jde udělat jak na samostatném systému, tak i v rámci systémů pro instatní web rychle . Obsah si můžete napsat sami, nebo jde objednat služby copywritera. Někteří píšou téměř za hubičku. Na podpůrném webu ani obsah nemusí být nějak extra úžasný, takže lze používat i ty levnější copíky.
Starám se o prodej a online marketing chladící techniky Liebherr.
Píšu blog o online marketingu SEOwebmaster.cz
 Nástroje pro SEO a linkbuilding

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se