E-shopy

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Na WT proběhly snad už desítky nebo stovky aukcí o "affiliate eshop" na neco.neco.svizne.cz... Myslím že už i tam se proti tomu vznesla nevole a dorazilo to už i sem - aukce.php?mode=single&id=2327 - nechtělo by to nějakou úpravu pravidel a zakázat prodávat "prázdné projekty"? I když to asi nebude moc popsatelné...

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Taky mě to už celkem otravuje, i když na druhou stranu zase nemůžeme popřít, že v takové aukci se to dá sehnat mnohem levněji než v jejich hlavní nabídce. Takové lidi, kteří to kupují, ale spíše lituji - affil eshopy nejsou schopny vydělat, možná tak s nějakým zbožím, které ale stejně Svižně v nabídce nemá..

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Je to jen umělé natahování "prodejců" pro partnery affilu /posyktovatele/. Skutečně mi toto nepřijde jako normální a nechápu, kdo to může koupit. Podle mě co nemá cenu asi 5 Kč.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Dá se na tom pár korun vydělat. Ale ty jeho aukce mě otravují... ten kdo to chce koupit ať si to koupí, ale proč mít 30 aukcí od koruny? :(

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Uvažoval jsem už delší chvíli nad přidáním funkce do aukcí, pomocí které bych aukci zneviditelnil - aukce by běžela dál, vystavovatel by nepoznal rozdíl, ale aukci by ostatní uživatelé neviděli. Co vy na to?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
To ne, ale spíš jestli si tohle může každý z nás nastavit sám individuálně u každé aukce a je to. Jako když označím příspěvky jako přečtený, tak aukce bych dal něco jako "skrýt aukci" a je to.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Otakar Pěnkava píše:
Uvažoval jsem už delší chvíli nad přidáním funkce do aukcí, pomocí které bych aukci zneviditelnil - aukce by běžela dál, vystavovatel by nepoznal rozdíl, ale aukci by ostatní uživatelé neviděli. Co vy na to?


Podle mě optimální řešení. Jen je pak otázkou, kde bude hranice mezi "skrytými" a normálními aukcemi - jaký bude ten metr či měřítko.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Vždy když jsem na podobnou akci narazil tak součástí nebyla doména ale jen upravená Presta s napojením na dodavatele (myslím si to, nikdy jsem to zatím nekupoval). Nejlepší řešení by bylo k dát k aukci volbu jestli je součástí aukce i doména a každému uživateli dát možnost výběru zda zobrazovat i aukce bez vlastních domén. Nikoho by to neomezovalo a bylo by to tak fér jak pro prodejce tak kupující.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
Já bych to natvrdo mazal. Uvedl bych v nějakých pravidelch webu, že tohle tady nechceme a hotovo.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Ale zase někdo o to může mít zájem, a kde by byla hranice co je ještě v pořádku a co už ne?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
idp píše:
...a kde by byla hranice co je ještě v pořádku a co už ne?

To je podle mě jediná otázka k diskuzi.

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
jenom hlupák by tady o tohle měl zájem, když výdělek takřka nula. Vždyť jste to tady sami psali.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Taky bych udělal něco jako uživatelský filtr, kdy by si uživatel sám filtroval, jaké aukce chce zobrazovat a jaké ne. Daly by se třeba skrýt všechny aukce daného prodejce, tudíž by si jej sám uživatel skryl a aukce daného prodejce by neviděl
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Jan Paluska píše:
Taky bych udělal něco jako uživatelský filtr, kdy by si uživatel sám filtroval, jaké aukce chce zobrazovat a jaké ne. Daly by se třeba skrýt všechny aukce daného prodejce, tudíž by si jej sám uživatel skryl a aukce daného prodejce by neviděl


Toto mi přijde jako nejlepší řešení..

Kdyby sám administrátor dával "skrýt" aukce pro ostatní (krom toho, co to vyvolával), tak by se z WebDealu stal webtrh - tam se takové věci dělají...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se