E-shopy

quiced
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 29.11.2011
Zdravím všechny,

zajímalo by mě jestli si myslíte, že má na rozhodování zákazníka, kde nakoupí velký vliv, když je zboží skladem. Jde o to, že v současné době nemám ve svém obchodě moc zboží na skladě, ale přesto dokážu zboží doručit do 5 dnů, a rozhoduji se zda má smysl vůbec sklad nějak výrazně zvětšovat nebo zůstat na několika současných položkách.

Díky za odpovědi.
Provozovatel obchodu mAndroid.cz, magazínu LNews.eu a portálu seznamkurzu.cz .

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak pro mě osobně je to jeden z rozhodujících faktorů, jak někde vidím že je zboží skladem k expedici ihned, tak to alespoň u mě rozhodne, koupím i za cenu vyšší ceny zboží.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Mám na to stejný názor jako freez. Vždy když kupuji, tak ve filtru zaškrtávám položku "Skladem", pokud není skladem to co chci, jdu jinam.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
No i já mám stejný názor a hlavně to tak dělám. Prostě pokud na mě vybafne, že něco není skladem, jdu jinam a to i přesto, že třeba dva produkty jsou a ten třetí není.Nebudu přece objednávat něco tady a něco tam a platit za poštovné atd. dvakrát.

quiced
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 29.11.2011
Myslíte si, že eshop působí důvěryhodněji, když má alespoň část zboží skladem? Protože podle mě hraje hlavní důvod jestli zákazník nakoupí u nás, nebo jinde důvěryhodnost. Což je vidět třeba na tom, že známé eshopy mají vyšší ceny, ale jsou známé a zákazníci jim tedy důvěřují a jsou ochotni jim dát více peněz.
Provozovatel obchodu mAndroid.cz, magazínu LNews.eu a portálu seznamkurzu.cz .

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Zdieľam rovnaký názor, kupujem len tam, kde je tovar skladom a môžu ho okamžite vyexpedovať. O dôveryhodnosti môžeme hovoriť až vtedy, keď je tovar doručený na mieste a je v poriadku.

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
pro mě osobně je důležité hlavně rychlé doručení. pokud zvládnete zboží doručit rychle ikdyž ho nemáte ne skladu, neřeším to. :)

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Beru pouze zboží skladem i za vyšší cenu. Prostě hledám, dokud nenajdu zboží skladem, v případě více druhů zboží hledám eshop, kde mají všechno najednou.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ani já nečekám a jakmile to není hned s rychlou expedicí do hodin, hledám jinde.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

mogwaycz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 29.07.2012
Je zvláštní jak všichni tvrdí, že je důležité aby bylo zboží skladem. Nalejme si ale čistého vína: existuje velké procento eshopů, kde i když vám budou tvrdit, že zboží je skladem, budou dodávat pře velkoobchod. Ono, skladem může být přece i u velkoobchodního partnera.
Já neřeším jestli je zboží k dispozici ihned k odeslání do několika hodin, ale to jestli má eshop dobré reference. ;-)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To potom mívá obchod uvedeno "skladem u výrobce" a na to většinou kašlu, protože to trvá dlouho. Už se mi ale stalo, že obchod měl uvedeno skladem a po objednávce přišel email, že dodání za 4 dny. Ruším objednávku, mažu z oblíbených, končím a může mít reference až do nebes.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mara B.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 14.08.2012
Myslím, že to jsou v drtivé většině 2 nejdůležitější body pro rozhodování zákazníka - cena a skladová dostupnost. Pokud je cena hodně nízko, stává se, že lidi objednávají často i když zboží skladem není.
Máte zájem o přeposílání objednávek na samolepky na zeď
a luxusní bytové doplňky? Napište mi.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se