E-shopy

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Jak u vás v shopu nebo na webu dopadly vánoce po finanční stránce?

U mě výborný, shrnul jsem to zde: http://www.kalianko.eu/nakupy-o-vanocic ... lni-trzby/ - i když je to shrnutí spíše nákupů mezi svátky.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Monetizuji hlavně skrz PPC a zážitků a v prosinci mám pokles u PPC o 50% oproti listopadu. Teď doufám, že to bylo jen kvůli tomu že lidé řešili jiné věci, než chodily na stránky. (a to mám i dárkové weby)

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Turek píše:
Monetizuji hlavně skrz PPC a zážitků a v prosinci mám pokles u PPC o 50% oproti listopadu. Teď doufám, že to bylo jen kvůli tomu že lidé řešili jiné věci, než chodily na stránky. (a to mám i dárkové weby)


Me se vydelky z PPC drzi na stejne urovni jako v predchozich mesicich. Naopak jsem myslel, ze bude tento mesic rekordni, protoze zacatkem prosince bylo v Skliku asi dost penez a mel jsem spoustu kliku za nekolik desitek korun :) Bohuzel se to kolem 17. prosince propadlo. Doufam, ze to je zpusobeny koncem roku a po Novem roce se opet rozbehnou kampane a i ceny kliku pujdou nahoru.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Turek píše:
Monetizuji hlavně skrz PPC a zážitků a v prosinci mám pokles u PPC o 50% oproti listopadu. Teď doufám, že to bylo jen kvůli tomu že lidé řešili jiné věci, než chodily na stránky. (a to mám i dárkové weby)


Pokud máš na prosinec pokles, tak to nebude o tom, že by lidi měli jiné starosti. První polovina prosince musí vydělat to co udělá celý listopad, to je takový nepsaný zákon. Navíc v oblasti dárků, zážitků a podobných... Tam by měl být ještě větší nárůst, pokud se nepletu.

-- 27. 12. 2012 16:11 --

stephan píše:
Me se vydelky z PPC drzi na stejne urovni jako v predchozich mesicich. Naopak jsem myslel, ze bude tento mesic rekordni, protoze zacatkem prosince bylo v Skliku asi dost penez a mel jsem spoustu kliku za nekolik desitek korun :) Bohuzel se to kolem 17. prosince propadlo. Doufam, ze to je zpusobeny koncem roku a po Novem roce se opet rozbehnou kampane a i ceny kliku pujdou nahoru.


Do cca 18.12. většina obchdníků ještě inzeruje, pak už to nemá cenu, takže propad je docela logický a bude to zase postupně narůstat, až se zase po novém roce zapnou kampaně... Ale první polovina prosince ti měla udělat zhruba to co listopad, aby to bylo dobře...

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
tak já sice mám dárkové weby, ale cílené na narozeniny. Prokliků bylo méně, ale ne o 50 procent. Já jsem ještě začátkem prosince zakazoval reklamu s půjčkami a možná i to se u mě promítlo do poklesu. Přeci jen sem tam někdo na půjčky klikl. Budu muset máknout, a´t se to pohne k lepšímu.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Já čekám na leden, to je vždy nejlepší měsíc v našem hlavním eshopu.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se