E-shopy

frances
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 63
Registrace: 30.04.2011
Chcete zkusit skutečně podnikat a prodávat reálné zboží svým zákazníkům? Nebaví vás MFA, magazíny apod? Chcete budovat vlastní značku? Rozhraní pro přeposílaní objednávek http://dropshipping.cz/ je pro vás to pravé. Aktuálně je k dispozici segment darkového zboží a gadgets, které má distributor a provozovatel systému dropshipping.cz na skladě a na kterém jsou velmi vysoké marže a provize pro naše partnery. Během příštího roku plánujeme zařadit i další ověřené dodavatele a rozšířit nabídku produktů.

Obrázek

Charakteristika rozhraní:
- budování vlastní značky (vlastní e-maily, reklamní materiály na balíku, faktura s vašim logem)
- bez počátečních investic a poplatků (registrace do systému zdarma, importní moduly zdarma, vedení účtu zdarma)
- nejvyšší provize na trhu (velkoobchodní provize, možnost vlastní cenotvorby)

Recenze dropshipping.cz zde: http://www.affilblog.cz/dropshipping-cz ... informace/

Více informací a registrace zde: http://dropshipping.cz/
Affiliate evangelista / FrantisekSzabo.cz
 

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Napište někdo své poznatky z dropshipping podnikání. Také o tom uvažuji, ale nevím, zda to není zbytečná ztráta častu (nízká konverze, nizká provize apod.).

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Mac píše:
Uvažuješ do budoucna o rozšíření sortimentu?


Franta určitě ne, ale zkus www.svizne.cz - má to teď nový majitel a narozdíl od původního se o to fakt stará a funguje to. Je dokonce i dobře na výběr.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Já chci sortiment rybářských potřeb, pak bych to zkusil taky. Ale to mi asi nikdo nesplní :)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Fit píše:
Já chci sortiment rybářských potřeb, pak bych to zkusil taky. Ale to mi asi nikdo nesplní :)


To bude skutečně těžké... Ale co zkusit kontaktovat velké obchody v oboru? To si nezkoušel?

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
janKali: Uvažoval jsem o tom už dřív, ale asi to nechám být, vím, jak to chodí a jaké pak s tím mohou být problémy, máme teď v plánu něco nového na trošku jiné bázi. Ale nevylučuju to.

navic1
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 15.07.2013
To mě by zase bavilo prodávat stolní deskové hry. Ale taky je problém sehnat dodavatele, se kterým by se dalo spolupracovat formou dropshippingu.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
A proč všichni pořád hledáte jen dropshipment? U rybářských potřeb je druhů zboží hodně a není levné, to chápu, ale zrovna u her ti stačí minimální investice, řekněme 10 000 Kč a můžeš hravě prodávat sám, s většími maržemi, s lepším efektem atd. Nechápu moc ten přístup "já bych, ale..." Proč se pořád hledají ty ale? Zkus si přečíst www.eshopkniha.cz - vychází v září a třeba se rozhodneš obchodovat naplno. Není důvod se tomu vyhýbat.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Mac píše:
Osobně třeba kvůli starostem, které bych s vlastním e-shopem měl a tady by mi odpadly. Nemluvě o tom, že starat se o shop komplet se vším všudy by mě nebavilo. Mé důvody, proč uvažuju o tom a ne o tom. Ale jo, kdybych měl obchodního ducha se vším všudy, asi bych se s přeprodejem nespokojil a šel do vlastního.


Dropshipment tě o moc povinností neosovbodí, proto moc nechápu, že ho někdo chce. To kdybychom se bavili o přeposílání objednávek, tak je to jinak.

navic1
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 15.07.2013
janKali píše:
A proč všichni pořád hledáte jen dropshipment? U rybářských potřeb je druhů zboží hodně a není levné, to chápu, ale zrovna u her ti stačí minimální investice, řekněme 10 000 Kč a můžeš hravě prodávat sám, s většími maržemi, s lepším efektem atd. Nechápu moc ten přístup "já bych, ale..." Proč se pořád hledají ty ale? Zkus si přečíst http://www.eshopkniha.cz - vychází v září a třeba se rozhodneš obchodovat naplno. Není důvod se tomu vyhýbat.



Knihu si rád koupím. Jsem na ní dost zvědavý. Možná se pak skutečně rozhodnu pro obchodování naplno.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Ne žádné čelo. Tohle si myslí kde kdo a proto je důležitá důsledná edukace.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se