E-shopy

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Je lepší daňová evidence nebo uplatnění výdajů procentem z příjmu?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nejsem v tom žádný odborník, ale řekl bych, že ze začátku nejspíš první varianta. Alespoň já to tak měl před cca rokem a kousek na radu od účetní. Ale nejsem schopen ti říct, zda to byla dobrá rada od účetní mě.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
No já zatím jedu procentem. a zatím se mi to vyplácí. ale je fakt že jsem moc nákladů neměl. teď se to trochu zvedá.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak je pravda, že já měl nákladů celkem dost, jelikož jsem si odepisoval i to co nešlo :-) Ale to jak jsem psal s tou radou od účetní, tak to mi radila po tom, co jsem jí představil své záměry, tak mi řekla, že bych procentem byl škodný.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To vždy záleží na tom jaké máš počáteční investice, pokud do rozjetí chceš započítat i nákup nová výpočetní techniky a nějakého softwaru, případně kancelářských potřeb a obalového materiálu určitě se ti vyplatí evidence, ale je to zase závislé kolik si v prvním roce vydělal, někdo vrazí do začátku do eshopu 100k a vydělá 50k a někdo do něj dá 5k a vydělá 100k v druhém případě je určitě lepší paušál, jak ho ale jednou využiješ není tak jednoduché přejít zpět na evidenci, co jsem tak slyšel. Konzultoval bych to s nějakou účetní a je to.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se