Hardware

AthoX
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 13.11.2010
Ahoj
jiz od meho prvniho pocitace asi 4 roky zpet mam AMD procesor. Kdesi jsem cetl, ze Intel je leps a dalsi takove veci. Zajimal by me nazor vas co pouzivate a jak jste spokojeni. Muj pocitac pohani AMD ATHLON 3200+ a rad bych vzal i vase zkusenosti az budu treba pristi rok vylepsovat PC.

Siaux
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 56
Registrace: 13.11.2010
Intel

soudruh
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.14/5

Příspěvky: 76
Registrace: 01.11.2010
je pro tebe dulezity vykon nebo spotreba ?

pro domaci PC zamerene na hry je to dle meho nazoru jeste na zvazeni

kazdopadne posledni roky Intel statecne vede, dokonce dorovnava i cenove rozdily, ktere motivovali skalni priznivce AMD

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Od roku 2008 intel :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
V dnešní době bych nebral nic jiného než Intel. Ten AMD celkem dost utekl, proto bude zajímavé sledovat budoucí vývoj, jak se s tím v AMD poperou.

vladopt
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 07.05.2011
ja len Intel, Amd horí a je na hranie, na intel je spoľah.
Už viac ako rok blogujem o mojich začiatkoch v online podnikaní.
 Fond web

Stransky
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 65
Registrace: 22.09.2011
Já na hraní a PG používám Intel a jsem spokojen. AMD není tak kvalitní i z pohledu toho hraní.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Kdysi jsem měl vše na AMD, ale dnes již od toho upouštím a jedině INTEL. Proto bych se moc při volbě nerozhodoval. Jediné, co má AMD lepší je kolikrát opravdu spotřeba, ale je to na úkor výkonu.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Ak notebook, tak nad AMD ani neuvažuj. Hrejú, po dvoch až 2,5 roku odchádzajú. Intel má podstatne navrch.

AMD zaspalo aj na desktopocho. Teraz prichádza s APU, ale u nás ešte nie sú a označovanie je sk***ene neprehľadné a ani pán boh tomu nerozumie. Pri Inteli si vyberieš výkonnostnú triedu (i3, i5, i7) a frekvenciu.
AMD by som naozaj neodporúčal. Ak ccheš, tak počkaj cca do konca leta, potom by sa AMD malo ako-tak intelu vyrovnať. Ale aj tak sú v inováciách aspoň rok pozadu.

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
Jednoznačně Intel.

maph
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 12
Registrace: 03.05.2012
Měl jsem Intel, mám Intel (PC, "stařičké" Core 2 Duo) a v notebooku bude určitě Intel. S AMD jsem měl zkušeností jen pár a osobně bych do něj nešel. Pokud jsi ale pořád na vážkách - zkus se mrknout na nějaké recenze procesorů třeba na http://extrahardware.cz, http://svethardware.cz, http://pctuning.tyden.cz/ nebo http://www.ddworld.cz/pc-a-komponenty/procesory-a-pameti/



EDIT (24. 6. 2012 16.51) Na Extrahardware.cz vyšlo srovnání 72 procesorů

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Drive jsem pouzival AMD, protoze procesory byly levnejsi a mely srovnatelny vykon. V soucasnosti, kdyz vyuzivam spis notebook, tak nic jineho nez Intel neprichazi v uvahu. Je celkove lepsi a nezahriva se tolik.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dosud jsem měl AMD, ale jak jsem psal dříve - Intel má už velký náskok a proto jsem jej nyní zvolil.

Krabath
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 07.03.2011
Od roku 1998 používám AMD a pořád používám. Pokud nejsi nějaký měřič výkonů (tester) je vesměs jedno jestli máš AMD nebo Intel. Je však pravdou, že Intel AMD utekl, a i cenově se snaží AMD přiblížit. Pokud budeš mít sestavu rozumě postavenou, je jedno jestli Intel či AMD.
Ahoj všem a slunce v duši.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Intel = vysoká cena = výkon = moderní technologie - AMD - nižší cena - menší výkon = méně vyspělé technologie. Já osobně se AMD nebojím, občas je dobré ušetřit nějakou tu kačku. Nicméně, pokud si chceš připlatit a získat tak nějaké bodíky s benchmarcích navíc, vol Intel.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se