Hardware

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Ahoj
rád bych se zeptal zkušených uživatelů tohoto fóra, jakou mají myš a zda s ní jsou spokojeni.

Já mám asi už 2 roky Logitech MX Revolution
Obrázek
Jsem s ní spokojen, perfektně se drží v ruce. Akorát na hry je horší, ale ty stejně skoro nehraji.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Hoj,

Tak MX Revolution byla mou vysněnou myší, ovšem moje myš mi fungovala a nebyl důvod měnit. Pak už jsem ji při výběru mé nové myši neviděl. Později jsem zjistil, že už se nevyrábí.

Aktuálně mám Logitech Corded Mouse M500:
Obrázek
To hyper-fast kolečko je tam super a mohu za sebe říci, že už bych myš bez něj nechtěl. Při výběru nové samice jsem šel hlavně po tom aby měla laser a byla s drátem. Bezdrátovou jsem měl (vydržela déle jak drátová, ale obě umřely na stejnou závadu) a vím co to je, když chci pracovat a myš se vybije. Laser my zase přijde lepší než optika, ale to je asi subjektivní věc.

Mimochodem má předchozí myš byla vzhledově skoro shodná, jenom pár detaily se lišila.

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Drago píše:
Mám noname za 99 CZK z kauflandu.


Takové myši mají jednu výhodu oproti těm name myším. Tolik se nekazí a pokud se pokazí, tak to tak člověka nebolí...

Homer
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 16.11.2010
Já taky s úspěchem používám levné noname myši ze supermarketu. Pro mé účely bohatě postačují:-)

Siaux
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 56
Registrace: 13.11.2010
Obrázek
Arc Mouse, myslel jsem si jak bude dobrá, ale žádný zázrak.

Jarek421
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 44
Registrace: 12.11.2010
Já mám nějakou no name z Globusu...

Gonza
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 97
Registrace: 19.11.2010
Moje nová myš je no-name, ale říkám ji líza. Je už trochu roztřepená, ale pořád slouží dobře, posuďte sami:
Obrázek

Moje myš je Geniuska, ale typ nevím.
Člověk začínající s Joomlou!

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Pekná, je bezdrôtová? Lebo nejaký kábel jej trčí, ale na foto aj končí :) ... Inak vyzerá, že dobre ide aj na lesklom povrchu. Kde si ju zohnal? :D

Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
http://www.alza.cz/hama-am-5000-d99237.htm
Hama cosi :). Mám ji týden, předtím jsem měl nonamku z Kaufu.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se