Hardware

SonyFalko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 19
Registrace: 01.03.2015
Dobrý Den.

Sháním rychlý notebook na práci, který by se dal nový sehnat do 15 000Kč.

Notebook potřebuji na práci s grafickými a editačními video programy a brouzdání internetu samozřejmostí.

Chci notebook, který když zapnu, tak můžu na něm okamžitě (do pár vteřin) začít pracovat. Když dám spustit jakýkoliv program jako například world, excel, video spin, corel draw, tak se programy ihned otevřou a já na nich budu moci ihned pracovat.

Nenávidím, když musím na svém starém notebooku čekat pět minut, než se mi zapne blbý world a proto hledám něco turbo rychlého, co se neseká, když otevřu několik programů naráz.

Dívám se na videa a poslouchám písničky, takže dobrý zvuk také podmínkou.

Co doporučujete?

domaindeveloper
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 16.11.2018
Me se osvedcil tento, ale je dražší. Myslim ze za 15K toho chcete moc a obavam se ze rychlost co pozadujete splní pouze macbook pro https://www.iwant.cz/Apple-MacBook-Pro- ... rAQAvD_BwE

TomasDeak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 27.06.2015
Na základe Vašich požiadaviek, notebook, ktorý by ste chceli pod 40 000 Kč nekúpite ;).

Jiří Mareš
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 121
Registrace: 04.08.2012
Do 15 tisíc to bude problém. U grafika je také jedním z důležitých parametrů - kvalitní monitor - ideálně zkalibrovaný. A ty nejlevnější notebooky nemají zrovna kvalitní podání barev.

Sharplayers.cz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 13.01.2019
Starší repasovaný Dell třeba, na trhu je hromada pracovních stanic z korporátů.. Dell Precision, Lenovo Thinkpad... Hledej "repasované notebooky"

LukeB
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 14.10.2020
Ahoj. Takový repasovaný Dell najdeš za dobrou cenu i na https://www.technimax.cz/repasovane-notebooky

Sám jsem si tam vybral a můžu doporučit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se