Hardware

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Ahoj, mate tip na nejaky kvalitni domaci WiFi router ? Potrebuju cca 6 zarizeni pripojit pres WiFi, ale potrebuju, aby pripojeni bylo stabilni. Mame aktualne nakej TPLink a casto se stane, ze spojeni na zarizeni, pripojene pres Wifi na prestane fungovat a musim restartovat router.
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Já mám asi jeden z nejlevnějších a na 2-3ntb, 2 mobily a 1 občasný stolní je to naprosto v pořádku.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Já už jich pár kupoval a řekl bych ten nejlevnější:-) Střeva jsou asi dost podobné, pokud honíš signál, dívej se na decibely (citlivost antény na routeru popřípadě štelování paketů a výkonu), ale více jak 5 dB anténu do baráku bych nedával. Pak je signál větší, ale mlátí se to mezi stěnama, prodlužuje se odezva...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Momentálně mám doma tento: http://www.alza.cz/d-link-dir-500-1-d264959.htm, je na něj připojených 8 zařízení a nemůžu si na něj jakkoliv stěžovat. Předtím jsem měl pomalu třikrát dražší, než jsem ho sám nepozorností odprásknul (poslal jsem ho na výlet ze druhého patra dolů po schodech, když jsem se stěhoval a nerozdýchal) a žádný velký rozdíly jsem za 4 měsíce využívání nepoznal.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Volbou Mikrotika, Linksyse a Cisca určitě nic nezkazíš. Teď mám Ubiquiti a taky spokojenost. Nemám dobré zkušenosti s Edimaxem a Tendou. Ostatní známé značky jsou něco mezi.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Deanor
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 28
Registrace: 29.12.2012
libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Diky, tak jsem skusil zminovany Dlink a jede vse. fajn.
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Čau, aký TP-Link máš? Je možné, že máš nastavený Eco režim a to odpája zariadenia. Ja predávam TP-Linky denne a za posledný rok boli len dve sťažnosti, čo je oproti Edimax, ZyXel a ďalším úplné minimum. Ale neodporúčam ten najlacnejší. Dobrý je napríklad TP-Link TL-WR741ND. Na ten nebola s cca 800 predaných ani jedna sťažnosť/závada.
Ak vyberáš router, pozeraj, či má odnímateľné antény. Pretože ak má, tak má lepšie riešené šírenie signálu a musí spĺňať všetky štandardy, čo znamená lepšia kvalita signálu.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se