Hardware

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
Ahoj, chci si pořídit monitor a docela se mi líbí tento:
http://www.czc.cz/hp-zr2440w-lcd-monito ... 9940=d24.0

co si o něm myslíte? Nemůžete ho někdo porovnat s HP LP2475w nebo podobným (myslím tím ze zkušeností:) - jde mi o ten pocit špinavého monitoru při čtení textu )?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Praktické zkušenosti s ním nemám, ale podle popisu vypadá zajímavě. Aktuálně mám Dell U2412, určitě taky mrkni (má stejné proporce, uhlopříčka, rozlišení, poměr stran, LED podsvícení...).

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já mám tedy jiný, ale je to taky HP, ten pocit při čtení, jako by byl monitor špinavý, na to jsem si musel chvilku zvykat, přechod z Aceru byl prvních pár dní dost divnej. Nicméně zvykl jsem si, dnes mi to nepřijde, tedy do té doby, než používám delší dobu jinej monitor, nebo NT.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

kamiiii
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 11.04.2011
freez: mám stejné pocity (HP monitor) ... :)

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Tu "spinavost" vies nastavit kontrastom farieb.
Na co chces ten monitor? Napriklad na hry ho neodporucam kvôli rozliseniu 1920 x 1200.
Kontrast je tam 1000:1. AK to chces na pracu s grafikou, tak mozno by bol lepsi vyssi kontrast, ale ak neupravujes fotky do tlace, pripadne katalogy a podobne, tak je to ok. Svietivost je vynikajuca, rovnako dalsie vlastnosti. Je to ISP, takze minimalizacia problemu so svetlymi a tmavymi zonami.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se