Hardware

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Ahoj, těšíte se na nový smartphone od Samsungu? Je to tady. Nyní se však tajné informace otevřely a my víme, že do modelu S4 s rozměry 137 x 70 x 7,9 mm bude pájet procesor z dílny Qualcomm - Qualcomm APQ8064T. Nicméně společnost potvrdila, že se na trhy dostane model i s avizovaným osmijádrovým procesorem Exynos 5 Octa. To ale však jen pro evropský trh, čtyřjádrový Qualcomm APQ8064T Krait na taktu 1,9 GHz se tak objeví výhradně na LTE trzích v USA a Japonsku. Dostupnost pro náš trh je stanovena k datu 26. dubna 2013.

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Netěším, mobil používám raritně na volání a sms. Mně prostě tohle příjde jako vyhozený peníze, ale každý podle svého gusta...
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
8 jáder v cpu nemám ani v notebooku :)
Nechápu tu honbu za co největší frekvencí a co nejvíce jáder. Raději by ten systém měli lépe optimalizovat.
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Dokonalé osvětlení nad jídelní stůl – Jak na to?

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Taky si myslím, že už to dávno není o jádrech. Spíš mě zajímá dobrá výdrž na baterii a odladěný systém. Minulý týden jsem si zrovna pořídil SIII a jsem zatím spokojen. U S4 je fajn hlavně větší display při stejné velikosti, jinak tam nevidím nic moc zásadního oproti trojce. Prvně jsem chtěl Nexus 4, ale nakonec jsem šel raději do SIII. Nemám rád LG a navíc SIII lépe fotí.

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
zajímavý je ten systém ovládání pohybem očí... jinak já čekám na nexus 5 :)

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
No, a slovo dalo slovo. Samsung potvrdil, že je ve výrobě menší produkt podobný přicházejícímu smartphonu Samsung Galaxy S4. Galaxy S4 mini potvrzen. :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se