Hardware

Z.Netopil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 31.01.2014
Zdravím, dostal se ke mě nepoužitý (nový) HDD, nejspíše do serveru.

600GB 15K SAS
HP MODEL: EF600FARNA
HP P/N 516810-003

Můžete mi někdo poradit ? Chtěl bych ho nejspíše prodat, ale na netu sem našel moc modelů a každý za jinou cenu, tak jestli náhodou někdo nevíte.

Díky
Na WebDeal.cz jsem už vydělal 16 000 Kč

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ty jo, takový odborník, co spouští služby jako "Nabídka nejlevnějších SMTP serverů na světě" a dalších perel nedokáže určit, o jaký disk se jedná? To se mi nechce věřit :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Z.Netopil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 31.01.2014
No ano :) Když clověk je pouze majitelem a o vše ostatní se mu starají "lidi".
Na WebDeal.cz jsem už vydělal 16 000 Kč

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak "pane" majiteli, co se tu ztrapnil hned prvními svými příspěvky (Nabídka nejlevnějších SMTP serverů na světě a vzápětí hledáš sdílený webhosting bez omezené emailové funkce), zeptej se tech svých "odborníků" (lidí), co se starají o ty mega projekty tvé, ty budou nejlépe vědět co je to za šrot ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Z.Netopil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 31.01.2014
Úplně sem čekal na tu vaši "bombovou zprávu", poprosím vás aby jste se zdržel komentování jakýkoliv mých příspěvků. Opravdu mě tím dokážete jen nasrat.
A to že se ptám tady snad má nějaký důvod.
Na WebDeal.cz jsem už vydělal 16 000 Kč

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Vau, to mi to tedy někdo nandal. Třeba konečně docílím toho, čeho chci, kdo ví? Ano, důvod to má a je zřejmý každému již od začátku.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
je to fantasticky kus zeleza ktery prodat aspon za milion.

Clovek ktery si da do serveru jety disk je blazen.

Z.Netopil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 31.01.2014
Jetý není :) je zabalený, nový.
Na WebDeal.cz jsem už vydělal 16 000 Kč

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Z.Netopil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 31.01.2014
Děkuji, všem za super komentáře, které jsou v tomto případě úplným OffTopic. Můžete mi někdo seriózně odpovědět ?
Na WebDeal.cz jsem už vydělal 16 000 Kč

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Z.Netopil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 31.01.2014
Díky :)
Na WebDeal.cz jsem už vydělal 16 000 Kč

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
15 tisic otackovy disk s rozhranim SAS. Do serverov od HP, IBM a Dell servery ho nemusia zobrat.
Podla mna nepredajne. Nikto to nekupi, nebude riskovat, ze je poskodeny a podobne.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Myslím si, že pokud k onomu serverovému disku nebude vystavena faktura + záruka, nikdo jej nekoupí. Jak už tu bylo řečeno, jenom blázen si dá do serveru neznámý HDD. Jinak bych se chtěl na rovinu na něco zeptat pane Netopile. Nesouvisí vaše aktivita na Webdealu s jistým panem Królem, který se onehda zajímal a měl nějaké aktivity v odvětví "SMTP hostingů" ??
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

M4X1mus
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 31
Registrace: 16.07.2012
Jan Paluska píše:
Myslím si, že pokud k onomu serverovému disku nebude vystavena faktura + záruka, nikdo jej nekoupí. Jak už tu bylo řečeno, jenom blázen si dá do serveru neznámý HDD. Jinak bych se chtěl na rovinu na něco zeptat pane Netopile. Nesouvisí vaše aktivita na Webdealu s jistým panem Królem, který se onehda zajímal a měl nějaké aktivity v odvětví "SMTP hostingů" ??


Já jsem o tom přesvědčen. Když si přečtu ty jeho příspěvky, a vidím že to píše takovej Baron Prášil, tak mám vztek že bych "sežral klávesnici". Já jen doufám že těm jeho úžasným nabídkám někdo nenaletí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se