Hardware

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Stalo se Vám někdy, že Vám ukradli notebook?

Mně ano. Docela vtipné. Měl jsem notebook v záruční době, porouchal se a tak jsem jej reklamoval. Reklamace prošla a notebook byl odeslán do Německa na opravu. Do týdne byl poslán zpět, docela rychlé, bez problému. Problém nastal až cestou, kdy notebook byl zcizen z vozidla a ke mně se už nedostal. Věřte, že to naštve. Data v háji, sice jsem je měl zazálohovaná, ale koho potěší, že se dostanou do cizích rukou. Do týdne a půl mi dali nový...

Co Vy? :)

Michal Król
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 19.02.2011
Tak mě rozhodně NE, díky bohu. Ale ano tvá historka je vtipná, ale docela i smutná, čeho jsou lidé schopni.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Prozatím ne, ale až pošlu notebook někdy do reklamace, tak napojím 2,5 disk na stolní PC a přetahám popř. smažu data z HDD, nechtěl bych aby se mi v osobních datech hrabal nějákej vyčůranej zlodějíček :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Michal Król
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 19.02.2011
No jo, pěkný zážitek by byl kdyby si šel a teď uviděl nějakého hajzlíka v zastavárně s tvým notebookem....

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Pravda, měl jsem na něm žlutým písmem napsáno "ROSTECKÝ!", takže bych ho poznal.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se