Hardware

Stransky
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 65
Registrace: 22.09.2011
Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, zda - li je možné pořídit si USB Modem pro Simkartu. Mám zaplacený internet v mobilu, tak mě napadlo, že přes USB modem bych tu simku mohl využívat i ve škole pro připojení k internetu z netbooku. Myslíte, že je to možné nějak sehnat a hlavně jestli by to fungovalo.

Předem moc dík za pomoc

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Možná je i zbytečný kupovat modem, většina lepších mobilů má funkci sdílení připojení přes wifi, vytvoříš hotspot a máš připojení k internetu, akorát tarify pro mobily mají velmi malý FUP. Kdyby jsi chtěl tak mám USB modem a nepoužívám ho protože mám modem už v notebooku tak bych ti ho za nějakou korunu nechal. edit: Tak jsem se koukal a nepůjde to. Zkus tu možnost přes mobil.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Stransky
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 65
Registrace: 22.09.2011
Vytvořit dočasnou síť přes mobil bohužel pro mě nejde - SE Xperia x10 mini pro. Ok, já sem se chtěl zeptat jen jestli by to šlo :))
Díky moc za reakci :))

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Seženeš nejspíš u svého operátora. Předpokládám, že ho tam budeš muset koupit, jak už to tak u našich operátorů chodí. Táta to používal v zahraničí.
http://mobil.idnes.cz/velky-souboj-usb-modemu-nejrychlejsi-instantni-internet-nabizi-o2-10u-/mob_operatori.aspx?c=A090411_003321_mob_operatori_lhc
Zkušenost mám s tou od Vodafonu. Rychlost je bídná, ale stačí to jako nouzovka. Osobně jsem ve škole používal zmíněný hotspot přes mobil.

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Já osobně mám nelepší zkušenost s mobilním internetem přes USB modem od O2. Viz moje jednoduché srovnání zde: http://ovaweb.cz/mobilni-internet

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Nejlepsi reseni je USB tethering z mobilu. Pak je mozne i prijimat telefonaty a telefon se nabiji pres USB.
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se