Hosting

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Práve som si prečítal článok:

http://mkurri.cz/neomezeny-hosting-za-cent

Čiže hosting za jeden cent...Využijete? :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já určitě tedy ne :-) Já jsem věrný krajině české a místním poskytovatelům těchto služeb.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Aj ja, teda zatiaľ :) Ale keď sa mi naskytne možnosť kúpiť hosting za cent, čiže dostať ho vlastne zadarmo, tak málokedy nevyužijem :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Otázka je, jak takový hosting bude a může fungovat. Když uvedu jiný příklad mimo IT obor : Letecká společnost Skyeurope (dávno již bývalá) též dávala vynikající akci 1 000 000 letenek po 1euru a moc lidí si tu letenku neužilo. Tím neříkám, že tady příjde též krach, ale jaká bude třeba kvalita.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
HostGator je celkem známý hosting a určitě funguje. Je spousta článků na webu, kde jej chválí. Ono nejde brát úplně do detailu můj článek(odkaz od gondala), ale ve finále jsem fakt platil cent. Když si koupíte na půl roku, bude to vycházet určitě jinak a víc než cent. Dejme tomu třeba 150Kč/měs a tato cena už je jiná a tomu se věřit dá...

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Noo na hostgator som nepočul moc zlého slova a jeden môj kamarát čo tam hostoval nemal vraj žiaden problém...Takže určite skúsim :) Tak jasne no, každý kto si to poriadne prečítal chápe, že to je na mesiac za ten centík :) Je to niečo ako prvý mesiac zadarmo...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak ani já jsem neslyšel nic špatného na HostGatora. Ale tak přeci jen odezva asi nebude nejlepší a za tu cenu bych to neriskoval.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Prvý mesiac si to môžeme vyskúšať :) Určite tam niečo hodím keď si nájdem čas zbúchať nejaký web a uvidíme aká bude odozva, ale myslím, že by nemal byť problém...

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Jestli chcete zkusit odezvu zkuste airbourne.info - je to můj web, který jede na hostgatoru. Je to sice začátek a nic moc tam není, ale i tak načítá rychle. U jiných hostingů trvá i prázdný drupal déle a to mluvím o těch českých...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Vyzkoušel jsem a odezva je celkem dobrá, až mě to překvapilo. Je pravda, že kolikrát na českých je mnohem horší. Díky za tip, kde to vyzkoušet.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Hostgator je jeden z velkých amerických hostingů, krachu bych se neobával. Nicméně vlivem hodně zákazníků klesá úroveň podpory.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak já to také nemyslel tak, že by měl krachnout, ale právě ohledně té podpory a kvality.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se