Hosting

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes při náhodné návštěvě Endora.cz jsem narazil na novinku:
Endora píše:
Dlouhodobě se snažíme o zlepšování našich služeb. Abychom tento cíl i nadále mohli plnit, rozhodli jsme se ke spojení se silným partnerem. Z toho důvodu se od 5.10. mění provozovatel služeb Endora.cz na společnost Stable.cz s.r.o. Tato firma poskytuje na českém trhu webhosting přes 10 let a má bohaté zkušenosti i s vysokozátěžovými projekty.
Spolu s touto změnou přichází další novinky. Na Endoře si nově můžete nechat zaregistrovat vlastní .cz doménu. Pro náročné projekty je připraven nový webhostingový program Endora MEGA. Další novinky na vás čekají v administraci (fakturace, log činností) . Věříme že tato změna dlouhodobě povede ke zkvalitnění našich služeb . Další informace jsou dostupné na fóru podpory.


Tento krok beru jako svatbu z rozumu, v dnešní době provozovat freehosting velikosti Endory chce pořádnou kuráž. V době, kdy placené hostingy jsou skoro zadarmo se na freehostingy válí často spousta zbytečných věcí, které tam jenom leží a zabírají místo.

Odkaz na téma na fóru podpory Endory: http://podpora.endora.cz/viewtopic.php?f=2&t=3957

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
z časti by som to považoval aj ako záchranu, wedos celkom dosť valcuje aj so svojim lacným hostingom a akciami k nemu. Za bagatel už nik nemusí hosťovať na freehostoch...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Přesně tak, free hosting se již podle mě pomalu stává a stane paséé. Přeci jen je lepší si zaplatit směšnou částku a mít, alespoň trochu záruku kvality.Cca 500 Kč ročně za doménu i hosting není už taková pálka. A hlavně, co na takovém free hostingu může být za projekt :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
alijosha píše:
Přesně tak, free hosting se již podle mě pomalu stává a stane paséé. Přeci jen je lepší si zaplatit směšnou částku a mít, alespoň trochu záruku kvality.Cca 500 Kč ročně za doménu i hosting není už taková pálka. A hlavně, co na takovém free hostingu může být za projekt :-)


freehosting = nižšia dôvera, časté výpadky,zdĺhavé načítaniestránky, otravné odkazy ....

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
No právě, já tomu říkám hosting pro socky :-) A nejvíc se mi vždy líbí, když někde objevím nějakou nabídku služeb a dotyčný má prezentaci umístěnou na něco.ic.cz a podobně.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
alijosha píše:
No právě, já tomu říkám hosting pro socky :-) A nejvíc se mi vždy líbí, když někde objevím nějakou nabídku služeb a dotyčný má prezentaci umístěnou na něco.ic.cz a podobně.

napodobne, hneď viem, že sa jedná o vysokú kvalitu za úžasnú cenu

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
napodobne, hneď viem, že sa jedná o vysokú kvalitu za úžasnú cenu


Přesně tak :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
radšej sa potrápim sám ako naháňať študentov kvôli nepodstatným veciam, síce bývajú ponuky lákave ale i tak je lepšie si priplatiť za poriadne riešenie, prípadne si spraviť po svojom. Záleží aj od finančných možností.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak tak, přesně jak popisuješ. Já to dělám přesně tak. Sice mi plno věcí trvá déle, ale aspoň to mám kvalitně a hlavně podle sebe.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Zaujímavé :) Stable netuším vôbec kto je, ale tak dúfam, že to bol dobrý krok. Endora je asi najlepší freehosting v čr. Moc výpadkov nemá...Tak nech im to vydrží :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak podle mě to je i docela rozumný krok, jelikož jak již bylo řečeno tak Stable.cz spadá pod společnost Miton a ti mají kvalitní technologické zázemí a tak se vlastně jeden z nejpopulárnějších freehostingů v ČR dostane pod křídla někoho, kdo má zkušenosti, finance a techniku. Je to logický krok a doufám, že to povede ke zkvalitnění služeb :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

endora
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 13.10.2011
1. Stable.cz nema uz s Miton CZ nic spolecneho
2. Ac se to mozna zda divne tak wedos neni pro endoru moc konkurence. Nebo spis takhle od spusteni wedosu neubyl pocet registraci na endore. Mozna kdyby nebyl wedos tak jich je 2x tolik :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
endora píše:
1. Stable.cz nema uz s Miton CZ nic spolecneho

To je pro mě úplně nová informace, musel jsem pohledat další info, ale máš pravdu. Osamostatnilo se. :)

harbinger1
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 15.09.2011
aj tak nerozumiem, prečo pri súčasnom stave hosting trhu a súčasných cenách v sk/cz ešte stále niekto hosťuje na free hostingu...

postcd
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 151
Registrace: 01.11.2010
Výhoda endory je že tam můžeš mít více webstránek na wordpressu, nebo phpbb a nemusíš mít ani doménu. Pouze za pár textových odkazů. Něco na tom bude..

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se