Hosting

basic
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 11
Registrace: 18.03.2012
ako len tak otazka do fora:

ake game hosting mate alebo pouzivate?

ake hry vas zaujimaju?
backlinks.sk =Interaktívny reklamný systém, sprostredkováva nákup a predaj internetovej reklamy
backlinks.sk =spätné odkazy a bannerov = cena za reklamu je pevne daná na 30 a viac dní

Stransky
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 65
Registrace: 22.09.2011
Nejlepší zkušenosti mám s Fakaheda.eu, cca 1,5 roku zpátky jsem tam měl CSS, CS 1.6 a CoD 2 server a nemůžu si stěžovat. Pohodová a rychlá podpora, vše šlapalo jak má. Nevím jak jsou na tom teď, ale určitě to nebude horší ...

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Určitě Fakaheda.eu ...
Osobně jsem hrával tyto hry:

Counter-Strike 1.6 - nejraději jsem měl diablo mody apod.
CoD4
Battlefield2
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Zavedené jsou ClanWars.cz a Fakaheda.eu, resp. fungují už delší dobu a neslyšel jsem o žádném problému. Naopak bych se velkým obloukem vyhnul noname hostingům, většinou nabízí velmi levný hosting, ale aby dosáhli zisku, musí na takový server dát těch serverů více a pak dochází k lagům a padání serveru.

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
Dobré zkušenosti s čistým Minecraftem na clanwars - běží ok, podpora rychlá, zřízení serveru během několika hodin

phajml
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 07.08.2012
Já mám dobré zkušenosti s Fakahedou jsou na trhu velice dlouho už tak asi zkušenosti mají. Už jsem u nich měl několik serverů. Teď jdu zkusit novinku www.greathost.cz mají dobry zaváděcí ceny pro předobjednání za těch 60 Kč se to dá zkusit a pak se uvidí dál :).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se