Hosting

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsem se dozvěděl o dalším hráči na poli speciální registrace CZ domén. Co je mi známo, tak dosud to nabízí pouze Daukce, Subreg a Regzone. Nově k nim přibude i Gigaserver, který přichází se zajímavou nabídkou. Cena odchytu je 100 Kč bez DPH k ceně domény. Pokud nic nechytí, kredit vrátí, pokud chytí, tak doména je vaše, nejde do aukce a dá se takto získat za lepší cenu než u konkurence.

Dále Gigaserver nabízí k prodeji odchycené domény, na kterých testovali systém. Jedná se o tyto domény:
o2-internet.cz
ceske-video.cz
518.cz
lecive-caje.cz
parkovisteruzyne.cz
zimni-lyzovani.cz

Pokud se vám některé z nich líbí, kontaktujte: info(zavináč)gigaserver.cz, cena je 163 Kč bez DPH.
Zdroj: http://blog.gigaserver.cz/2012/02/11/sp ... -cz-domen/

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Dobre vedieť, určite odskúšam. Odkedy subreg zmenil podmienky som prestal chytať domény. Nejaký zoznam expirovaných domén nevieš odporučiť ? Resp. dájú sa pozerať len daukce ?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Seznam domén jsem bral z Daukce, ale má jej i Regzone. Subreg jej má neveřejný.
Všechny ale spojuje jedno - jedou na starých databázích domén, které udržují, ale nové už moc nepřidávají. Mají je z dob, kdy to ještě CZNIC nezakazoval.

Pokud tedy bude tvá doména registrovaná třeba dnes a za rok bude expirovat, tak se za rok ani do toho seznamu expirovaných domén nedostane, protože ji v tom seznamu nemají. Tedy pokud nepůjdeš a neověříš si ji u někoho z registrátorů, mohli by tam mít podmínku, že pokud doména není v seznamu a je aktuální, tak přidat. Oni se jinak o té doméně nedozví, protože nemají jak, nevím jak to řeší každý z těchto registrátorů, ale nemyslím si, že bych byl daleko od pravdy.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
ďakujem za odkaz, škoda aktuálny zoznam by sa hodil a určite by bol oň veľký záujem, ale podmienky sú podmienky...

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Troška ma prekvapuje, že s tým gigaserver prichádza po úpravách pravidiel cz nicu, ktoré celkom skomplikovali odchyt domén :) Ale určite je to dobrá ponuka. Ak to bude mať dobrú úspešnosť odchytu, tak tá stovka je ozaj skoro nič :)

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
My databazi domen nemame vubec :) To jen tak bokem ...

A gigaserver chyta jiz dlouhou dobu :) Ted to mozna zacali/zacnou nabizet verejne vsem, ale chytaji jiz skoro od pocatku

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Nemáte nejaké štatistiky úspešnosti odchytu ? prepodkladám, že najväčšiu úspešnosť ma daukce.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
gransy píše:
My databazi domen nemame vubec :) To jen tak bokem ...


Aha, tak to se omlouvám za dezinformaci :). Kdyby jsi se k ní dostal, tak se ozvi, sháním.

gransy píše:
A gigaserver chyta jiz dlouhou dobu :) Ted to mozna zacali/zacnou nabizet verejne vsem, ale chytaji jiz skoro od pocatku


Tak to je pro mě novinka, každopádně pro koncáky tu moc takových služeb není.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Robert píše:
Mám statistiku, ale nedám :)


všetkých registrátorov, kt. poskytujú danú službu ?

čo za to chceš ?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se