Hosting

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
No tak nečudujem sa...Na webdeale a predovšetkým na webtrhu je veľké množstvo ľudí, ktorí tvoria stránky, rôznych programátorov, grafikov a ľudí, ktorí sa zaujímajú o webové stránky.Čiže konverzia je v tomto prípade celkom vysoká, ak vie hosting ponúknuť dobré podmienky.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
hexageek píše:
ono se to nezda ale pres webtrh a webdeal jsme ziskali pomerne dost zakazniku.. Osobne si myslim ze je dulezite se venovat potencionalnim zakaznikum kdekoliv kde je to jen mozne..


Já se tomu ani nedivím, přeci jen je na těchto fórech Vaše cílová skupina zákazníků. A hlavně pokud jsou služby kvalitní, je komunikace ze strany poskytovatele, tak je to lepší jak jakákoliv reklama kdekoliv jinde.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

peto
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 28.11.2010
hexageek píše:

add to peto: rozdil oproti wedosu
1) wedos multihosting neni multihosting to uz rikal uz sam hofy:
a) zadny .htaccess pro rozdeleni webu jako wedos
b) vyhrazena ram a cpu pro daneho zakaznika.
c) backup
d) transfer z multihosting vps na klasicke VPS ktere si zakaznik spravuje sam nebo pres admin

2) .htaccess jako reseni pro multihosting nepouzivame, ale kazdy muze vyuzivat .htaccess pro svoje weby a adresare

3) pridavani domen je reseno nasledovne
a) pridate domenu v administraci sluzeb - sekce domeny (diky tomu pak domenu provazete s ruznymi sluzbami od HG, i kdyz si ji u nas nekoupite (etc. 80% vsech takovych domen nakonec zakaznik k nam presune :) ))
b) v administraci multihostingu vytvorite sub web a jako vazanou domenu pouzijete vasi domenu, muzete pridat i dalsi aliasove domeny..
c) nastaveni se commitne a jde nazivo behem par sekund, zakaznik je upozornen automatickou kontrolou zdali jsou nastaveny spravne DNS udaje domeny..

4) ftp pri multihostingu je reseno (stejne i u ftp hostingu)
jednoduse, v administraci si vytvorite FTP ucet a tomuto uctu priradite adresar kam ma pristupovat , vsechny subhostingy se nachazi v jednom centralnim adresari.

5) vlastni email u domen
v ramci Multihostingu / Mail sluzby vytvorite mail hosting vazany na libovonou vasi domenu pridanou dle bodu 3), a dale vytvarite jen uzivatele .. je u toho wizzard ktery pomuze nastavit i DNS zaznamy bud automaticky nebo vas informuje o tom jak postupovat.

planujeme napriklad spustit v CR multi mail hosting, v USA a UK se nam zatim prodava dobre... otakza je co tady..


je mozne na par dni nezavezne vyskusat ?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mě by zajímala ještě tato otázka, ta nikde nezazněla, jak je to s jednotlivými webhostingovými tarify, lze mezi nimi třeba při potřebě přecházet?

Příklad, objednal bych si třeba ten nejlevnější do začátku a pak zjistil, že je již nevyhovující a třeba se rozhodl rovnou pro střední variantu multihostingu.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
peto: ide to...aspoň tak mi odpísali, keď som sa ich na to písal v správe :)

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
Zdravime vsechny,

FTP hosting - zde jde prechazet mezi vsemi tarify vsemi smery
Web Hosting - zde jde prechazet mezi vsemi tarify vsemi smery
Multihosting - Zde se da rovnez prechazet vsemi smery avsak pri navratu zpet nemenime velikost disku na nizsi hodnotu (zatim) kvuli technicke narocnosti.
VPS - zde se da prechazet mezi tarify, vyzaduje restart o urcitych zmen..

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Děkuji za vyčerpávající odpověď.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se