Hosting

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Poslední dobou dost často slyším o tomto hostingu a tak mě napadlo založit toto téma.

Má někdo zde již osobní zkušenost a případně by mohl zaslat odkaz na svůj web?

Vím, že je zde uživatel od tohoto hostingu, ale zajímal by mě spíš názor od zákazníka než pracovníka. Pracovník se samozřejmě může vyjádřit též :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
prozatím mám ftp hosting, rychlost opravdu velká, téměř bez jiných problémů

podpora je rychlá a velice ochotná:)

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Keby mal niekto skúsenosti s multihostingom tak tiež by ma potešil report, ako im to tam šlape :)

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
Zdravim vsechny, vedeli jsme ze to prijde :)

ad: Gondal nabizeli jsme testdrive, kolega s vami komunikoval pres PM pak to nejak umrzlo.. Pokud mate zajem neni problem..

ad rychlost: behem pristiho tydne planujeme zverejnit spoustu veci na kterych si kazdy muze otestovat rychlost sluzeb v libovolnem datacentru vsude po svete, od VPS pres FTP , multihosting az po servery a peering. Zaroven zverejnime unixbench vysledky pro VPS a jednotlive servery v nabidce..

ad support: mame ted trosku problemy s automatickym rozesilanim mailu na servery seznamu ale dle reportu se problem podarilo vyresit.

Pokud mate jakekoliv dotazy ptejte se.. Nonstop support se vam bude venovat nonstop :)

best regards HEXAGEEK

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Děkuji a věřím, že nejen já za info o vašem hostingu. Tak přeci jen se toho o vás moc neví a web toho též tolik nepoví a člověk než se někam uvrhne, rád se něco dozví :-)

Koukal jsem na vaše služby a možná bych je i využil v nejbližší době možná. Počkám si na zveřejněné info a případné postřehy těch, co už s vámi fungují.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
uz jsme k nam meli pomerne rozsahle diskuze na ostatnich forech webtrh,webfair atd.. tak vse radi odpovime i zde...

firma se primarne specializuje a poskytovani sluzeb pro vetsi firmy a vzhledem k tomu ze v CR je na to jeste dostatek prostoru rozhodli jsme se nabidnout sluzby i koncovym uzivatelum v CR. Mame dostatek serveru a pracovnich kapacit zrealizovat prakticky cokoliv v teto oblasti.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak vím, že o vás bylo psáno i jinde, ale přeci jenom zde to není jako na WT, kde v každém vláknu o jakékoliv konkurenci vystupuje xxx dalších poskytovatelů, kteří se snaží zviditelnit na úkor druhých akorát. Proto doufám, že se to zde snad nestane a uživatelé se dozví jen a jen info o čem toto vlákno je.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
hexageek: jo, komunikoval som s vašim kolegom kde som sa pýtal na koľko si môžem odskúšať testdrive a váš kolega mi nevedel odpovedať...

Momentálne sa rozhodujem medzi vami a ešte jednou konkurenciou tak preto to trošku zamrzlo :) Zatiaľ ten multihost nie je až taký urgentný...Takže na rozhodovanie mám čas...

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
hexageek: chtěl bych se zeptat, zda je na multihostingu dostupná APC?

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
add to APC: ve standartnich templatech pro multihosting VPS je dostupne pouze Xcache ktere se da vypnout a zapnout v administraci
v jinych templatech ktere se davaji na prani plne podporujeme memcached a APC. Staci se o tom zminit pri objednavce..

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
hexageek píše:
add to APC: ve standartnich templatech pro multihosting VPS je dostupne pouze Xcache ktere se da vypnout a zapnout v administraci
v jinych templatech ktere se davaji na prani plne podporujeme memcached a APC. Staci se o tom zminit pri objednavce..




máte někdy zveřejněný seznam templatů?

peto
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 28.11.2010
mna by zaujimal rozdiel pri multihostingu oproti konkurencnej ponuke wedosu.
Hlavne ma zaujima ci mozu mat domeny vlastny email a ako je riesene pridavanie domen do multihostingu a tiez aka je struktura na ftp pri viacerych domenach.
Taktiez ci tam nie je problem s .htaccess ako u wedosu

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
add to berkas1: seznam vsechn dostupnych templates bude soucasti informaci o multihosting v tomto tydnu..

add to peto: rozdil oproti wedosu
1) wedos multihosting neni multihosting to uz rikal uz sam hofy:
a) zadny .htaccess pro rozdeleni webu jako wedos
b) vyhrazena ram a cpu pro daneho zakaznika.
c) backup
d) transfer z multihosting vps na klasicke VPS ktere si zakaznik spravuje sam nebo pres admin

2) .htaccess jako reseni pro multihosting nepouzivame, ale kazdy muze vyuzivat .htaccess pro svoje weby a adresare

3) pridavani domen je reseno nasledovne
a) pridate domenu v administraci sluzeb - sekce domeny (diky tomu pak domenu provazete s ruznymi sluzbami od HG, i kdyz si ji u nas nekoupite (etc. 80% vsech takovych domen nakonec zakaznik k nam presune :) ))
b) v administraci multihostingu vytvorite sub web a jako vazanou domenu pouzijete vasi domenu, muzete pridat i dalsi aliasove domeny..
c) nastaveni se commitne a jde nazivo behem par sekund, zakaznik je upozornen automatickou kontrolou zdali jsou nastaveny spravne DNS udaje domeny..

4) ftp pri multihostingu je reseno (stejne i u ftp hostingu)
jednoduse, v administraci si vytvorite FTP ucet a tomuto uctu priradite adresar kam ma pristupovat , vsechny subhostingy se nachazi v jednom centralnim adresari.

5) vlastni email u domen
v ramci Multihostingu / Mail sluzby vytvorite mail hosting vazany na libovonou vasi domenu pridanou dle bodu 3), a dale vytvarite jen uzivatele .. je u toho wizzard ktery pomuze nastavit i DNS zaznamy bud automaticky nebo vas informuje o tom jak postupovat.

planujeme napriklad spustit v CR multi mail hosting, v USA a UK se nam zatim prodava dobre... otakza je co tady..

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jak bylo již zmíněn chystaný multi mail hosting, bude tam nějaké omezené, nebo šlo by poskytnout více info k tomu?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
co se tyka multihostingu zatim jedina omezeni jsou
1) pocet schranek (dle programu)
2) pocet mailu (dle programu) u nejvyssich by zadna omezeni nebyla
3) prostor v GB

co se tyka mailrates a podobnych omezeni tak ty neplanujeme jelikoz zakaznik ma vyhrazenou IPv4 a IPv6 ..

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
add to: alijosha: mate nejakou predstavu navrh ci neco podobneho jak by jste si tuto sluzbu predstavoval a kolik za ni chtel platit ??

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ptal jsem se zatím jen tak všeobecně, abych věděl. Do budoucna bych toto Vaše řešení mohl využít, ale momentálně mi šlo opravdu jen o prvotní info.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
je to pomerne unikatni vec nikdo to zatim co vime nema, a verime ze je tu dostatek prostoru pro takovou vec...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
No právě, nikde jsem se s tím zde nesetkal, proto mě zajímala ta otázka, co jsem se ptal s tím omezením. Přeci jenom si myslím, že prostor tu je na toto.

Tedy jestli si toto nepřečte například wedos a hned to nedá na web jako nabídku za 20 kč/m s dph + 1 rok zdarma + tričko + škodovku + .eu doménu k tomu zdarma :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
no jo ty akce wedosu. kazdy den se nas nekdo pta proc k hostingu nedavame skodovku se 4 trickama uvnitr.. :)

wedos ne na kazdou vec ma. udajne podle posledniho rozhovoru pripravuji neco co tu jeste nebylo. tak jsem zvedav. Ale na za nas na 100% muzu slibit ze do 2 dnu zprovoznime to samy :) Jenze furt davaj neco co je stoji 0kc jako napriklad .eu domeny.

My pripravujeme jednu super akci u ktere kazdymu bude jasny ze nerozdavame neco zdarma ale sami to dotujeme :)

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Potom daj vedieť o tej akcií :)

Wedos má dobrú stratégiu a povedomie o nich sa šíri jak chrípka...A aj keď väčšina hostingov môže ponúknuť to isté, wedos ponúkol zo začiatku lákavé ceny, máva rôzne akcie...Takže týmto si získava dosť veľa ľudí..

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to i já jsem zvědav co to bude za tu dotující akci :-) A čekám, že tu bude o ní zmínka.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
Vyrazne jsme posili tym co ma na starosti propagaci znacky a sluzeb a jejich ukolem je informovat o vsem dulezitem na vsech kanalech. takze predpokladame ze se informace objevi na webdeal, webtrh, webfair, FB a mnoho dalsich... :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nebude to doufám banánový způsob informací na všech kanálech? :-) To byl samozřejmě vtip.

Je dobře, že bude informovanost. Je i pravda jedna věc, kdybych nechodil na fóra, kde jsem občas zahlédl hexageek, tak jsem a nejen já si myslím neměl ani tucha, že něco takového vůbec někde funguje.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
ono se to nezda ale pres webtrh a webdeal jsme ziskali pomerne dost zakazniku.. Osobne si myslim ze je dulezite se venovat potencionalnim zakaznikum kdekoliv kde je to jen mozne..

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se