Hosting

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Čím to, že je mi jméno držitele domény (langames.cz) uvedené zde: predstav/martin-t4800.html je povědomé v souvislosti s Hexageek :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
alijosha píše:
Čím to, že je mi jméno držitele domény (langames.cz) uvedené zde: predstav/martin-t4800.html je povědomé v souvislosti s Hexageek :-)


rikam ze u nas hostuji.. = nas zakaznik = reference..

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
A váš zákazník mě kontaktuje vaším jménem, nějaké divné ne?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Martin.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 9
Registrace: 07.12.2012
alijosha píše:
A váš zákazník mě kontaktuje vaším jménem, nějaké divné ne?


Rád bych tuto situaci objasnil ;)

1) Ano v současné době pracuji u společnosti Hexageek která nás koupila, reakci na téma jsem však napsal sám za svou fyzickou osobu a ze své vlastní iniciativy.

2) VPS jsem měl a mám u Hexageek již několik let, provozuji na něm herní servery pro Team Fortress 2 a Killing Floor.

3) Nevidím tedy nic špatného na tom že jsem napsal sám za sebe svou vlastní zkušenost jelikož služeb této společnosti jsem využíval mnohem dříve než-li nás koupili.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
No nevím jak kdo to chápe, ale mě to trochu takové divné je, obzvláště, když byla nejprve snaha to ututlat ;-) Ale to ať si už udělá obrázek každý sám :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
Momentálně děláváme průzkum, jak fungují hostingy v ČR co se týče především zákaznické podpory a přístupu k zákazníkovi, budete možná překvapeni, je to docela mazec. O Hexageek se dočtete taky, určitě sem na fórum dám odkaz na výsledky.

Nicméně asi teď by stálo za zmínku chování HG jak tady, tak na webtrhu. Na mou otázku ohledně mailhostingu, odpověděl HG "boze, boze, boze... k vasemu zameru se da pouzit jednoduse napr multi hosting .." - Co to je sakra za jednání? Proč ta arogance? Když někdo se chce zeptat na věc, o který zase tak moc neví, tak je blbec?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se