Hosting

iThD.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 11.03.2011
Představujeme Vám nový a spolehlivý hosting iThD.cz, který poskytuje své služby zadarmo.
Náš hosting momentálně poskytuje službu WebHosting, časem plánujeme naše služby rozšířit ( GameHosting ... ).
Nabízíme přehlednou a velmi propracovanou administraci pro náš WebHosting, která nabízí zajímavé funkce jako např. Neomezeno subdomén pro vaší doménu 2./3. Řádu, neomezeno FTP účtů, neomezeno MySQL databází, CRON a mnoho dalších funkcí…
Naše WebHostingová administrace disponuje funkcí „Kreditové bodování“. To znamená, že za umístění reklamy (banner nebo ikona) na Vaše webové stránky, fóra atd.. budete dostávat tzv. Kredity, které můžete využít pro zvýšení kapacity HDD nebo prodloužení doby expirace. Kredity lze mimo jiné získat i v Soutěžích, o kterých budete informováni E-mailem, nebo na našem webu.
Momentálně nabízíme jen 1 doménu 3. Řádu - *.iThD.cz, postupem času bude možnost dalších domén…
Pro On-line přístup do MySQL databáze využíváme PhpMyAdmin, a pro FTP využíváme Web2FTP, k oboum aplikacím se snadno dostane z naší hostingové administrace.
Do budoucnosti plánujeme také GameHosting.
Ve výsledku Vám nabízíme neomezený HDD (navýšení kapacity pomocí kreditů), neomezeno FTP účtů, MySQL databází a také neomezený Traffic – nemusíte se tedy obávat, že by jsme Vám Váš web zablokovali z důvodů překročení trafficu.
Doufáme, že budete při využívání našich služeb spokojeni.
Váš Hosting iThD.CZ.

Technické zázemí
• CPU : Intel(R) Xeon(R) CPU X3450 @ 2.67GHz
• OS : Debian

Technická Podpora
• Skype : iThD.cz
• E-mail : iThD@email.cz
• ICQ : 404-615-125 / 368-347-000

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Doporučuji registrovat si i doménu ihtd.cz, mám paměť na domény, ale tady mě zradila. Jinak chválím za zpracování, mám rád inovativní nápady a tady to narozdíl od Timehostingu vypadá, že by to mohlo vydržet déle, ale k tomu je potřeba kvalitní web a podpora.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Hoši jako studentský projekt se mi to líbí, ale nenabízejte 1GB protože Vás to sežere a navíc omezte kapacitu velikosti jedné db, byl jsem u začátku jednoho z nejvíce rostoucích freehostingů a není pro uživatele příjemné když se něco musí měnit při běhu. Jinak, našetřete peníze a můžete si nechat udělat pěkný vzhled, protože: ,,vzhled dělá web" ;)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se