Hosting

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Mám domény u Subreg.cz, DNS vedené u Wedosu a weby hostované na multihostungu taky tam. Potřebuji vyřešit problém, jak zprávy ze všech domén dostat co nejjednodušeji na jednu adresu. Když nastavím doménový koš, tak to sbírá maily pouze z jedné domény. Na podpoře mně řekli, že to nejde ale je možnost si u domén vedených u Wedosu zvolit přeposílání - to by mně vyhovovalo, bohužel až na administraci a hromadnou správu domén takže toto by bylo až jako poslední možnost. Nevíte jak toto co nejsnadněji vyřešit? Jak to řešíte vy?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Caesar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 21.03.2013
Založte si někde mailbox info pro vlastní doménu aaaaaa.cz, jako alternativní domény k němu přidejte domény bbb.cz, ccc.cz, dddd.cz, atd. U každé domény si nastavte doménový koš např. na info@doména.cz. Pak Vám budou všechny maily chodit na info@aaaaaa.cz.
U Wedosu a jiných registrátorů (vážně to Subreg neumí?) lze nastavit přesměrování u každé domény na jakýkoliv email. To je tedy mnohem jednodušší řešení.

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Samozrejme ze to sbira maily z jedne domeny a ty se proposilaji. V cem je problem?

Jinak ale obecne neni dobre tohle delat, budes pak dostavat hodne spamu na vymyslene aliasy. Hlavne pokud mas napr. .com domeny a dobre SEO.
no cooking

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
No nakonec to budu muset udělat x samostatných stránek.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se