Hosting

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Ahoj, doporučte mi prosím hosting pro micro site - poběží WordPress, tedy potřeba php a mysql.

Jde mi o kvalitu (dotupnost, o mega rychlost v tomto případě stejně jako o zvládání velkého náporu nejde) + k tomu samozřejmě cenu.

Doporučte klidně více variant.

Díky.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Pár lidí už přidalo komentáře k jistým firmám na http://www.monitoruju.net/hosting/ pokud ti to pomůže v rozhodování. Já osobně bych asi doporučil eXon Technologies u nich mám 90% webů (a že jich mám) a naprosto žádný problém ve spojení s CloudFlare neznám lepší řešení :)

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
doporučuju savanu :) všechno naprosto bez problémů :)

iQshow
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 05.11.2012
wedos.cz najlepší hosting na trhu alebo savana.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Taky běžím na savaně a bez problému. Snad jediná úsměvná výtka. Někdy mě probudí jejich SMS s upozorněním na platbu. Chodí 8:30 :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Turek píše:
Taky běžím na savaně a bez problému. Snad jediná úsměvná výtka. Někdy mě probudí jejich SMS s upozorněním na platbu. Chodí 8:30 :)


Koľko webov máš na savane a pri akom tarife?

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Marek L. píše:

Koľko webov máš na savane a pri akom tarife?


Já se svými weby asi nebudu zkoušet horní limity VPS. Z historického důvodu mám totiž dva hostingy SAVANA 1000 (kdysi na jednom mohly být jen dvě domény, dnes není limit) na jednom běží 11 webů na druhém méně s větším trafficem. Hodně užívám jejich www.hostedit.cz Je to bez starostí co se týče instalací, stačí jen tvořit. Pokud jde o nějaké graficky nenáročné weby.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Turek píše:

Já se svými weby asi nebudu zkoušet horní limity VPS. Z historického důvodu mám totiž dva hostingy SAVANA 1000 (kdysi na jednom mohly být jen dvě domény, dnes není limit) na jednom běží 11 webů na druhém méně s větším trafficem. Hodně užívám jejich http://www.hostedit.cz Je to bez starostí co se týče instalací, stačí jen tvořit. Pokud jde o nějaké graficky nenáročné weby.


čo znamená väčší traffic ? máš tam nejaké weby na WP?

siva01
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 37
Registrace: 09.05.2012
Pokud jde jen o hosting, tak já používám Gigaserver. Mají dobré služby i dobré ceny. Jediné co je tam blbé je omezení na PHP memory limit, ale do standartu se WordPress vejde zcela bez problému
Starám se o prodej a online marketing chladící techniky Liebherr.
Píšu blog o online marketingu SEOwebmaster.cz
 Nástroje pro SEO a linkbuilding

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já mohu doporučit buď Ebola.cz, Savana.cz, nebo Wedos, záleží na tom, co se upřednostňuje, jestli cena a nebo služby ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Aha, přehlédl jsem datum založení vlákna ;-) Za ten víc než měsíc by našel i kdyby pomalu nehledal
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

vshosting
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 11.01.2013
Zkus www.hostingpark.cz - ceny již od 29,- Kč měsíčně - součástí všech webhostingových tarifů špičkové webové rozhraní PLESK od společnosti Parallels. Celkový prostor 5 GB
PhP5, MySQL, PostgreSQL. Podporují Wordpress, Dokuwiki, Drupal, Joomla!, Textpattern, PunBB, osCommence, ZenCart, phpBB.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Ale fuj, však už je několikrát psáno, že hosting si už vybral ;)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Jo vybral jsem si EXON - neměli tehdy registraci, týden slibovali, že jí dodělají a nakonec jsme udělali registraci přes admina... Bohužel dodnes registrace stále nemají a je to 2 měsíce... Je to jedno, protože se službami jsem spokojen...

exon.io
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 15.10.2012
:) objednávky sú už spojazdnené + pridávame ďalšie nové funkcie bohužiaľ trocha sa nám to predlžuje za to sa ospravedlňujeme

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
eXon Technologies píše:
:) objednávky sú už spojazdnené + pridávame ďalšie nové funkcie bohužiaľ trocha sa nám to predlžuje za to sa ospravedlňujeme



Však se nic neděje. Jsem i přes to všechno spokojen. Služba funguje a to je hlavní...

radek178
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 08.08.2012
Tak jsem hledal par veci o tomto hostingu, protoze jsem vybiral hosting a narazil jsem na zajimave vlakno na jinem foru. No a mimo to forum me Google privedl i sem, ale tady ctu jen samou chvalu. Pro pripadne zajemce o hosting Teamexon, by bylo dobre se podivat i na to druhe forum. Nevychazi to tam moc dobre http://pc.poradna.net/q/view/982569-web ... it#r984843

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jen snaha wedosu se vetřít a pošpinit další hosting. Žádná jiná firma tohle nedělá. Na eXonu hostuju spoustu webů a neznám hosting s lepším přístupem než má eXon.

Jamira40
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 18.11.2011
radek178 píše:
Tak jsem hledal par veci o tomto hostingu, protoze jsem vybiral hosting a narazil jsem na zajimave vlakno na jinem foru. No a mimo to forum me Google privedl i sem, ale tady ctu jen samou chvalu. Pro pripadne zajemce o hosting Teamexon, by bylo dobre se podivat i na to druhe forum. Nevychazi to tam moc dobre http://pc.poradna.net/q/view/982569-web ... it#r984843

K reakciam na danom webe sa radšej už ani nebudeme vyjadrovať pretože to nemá zmysel (riešiť niečo kde je zainteresovaný "wedos") a nemáme na to ani čas.
Pokiaľ si pozorne všimnete aj iné "fóra" ktoré nebudeme menovať tak podobné "feedbacky" sú na každý jeden hosting, boli a aj budú...

V žiadnom prípade nemáme záujem sa porovnávať s WEDOS a ani to nikde nerobíme a v žiadnom prípade NIKDY NIKDE nebudeme porovnávať.
Nezakladáme si na prístupe aby sme v každom vlákne uviedli že máme 200 serverov a iné veci čo iný nemajú.

Nájsť to zlé je jednoduché najme keď sa pod to podpíše pán. Grill ze WEDOS.
Samozrejme všetky takéto feedbacky nám pomáhajú zlepšovať nedostatky.

Inač úplnou náhodou došlo k preťaženiu mysql serveru :)... náhoda je blbec...
Obrázek

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Wladass píše:
Jen snaha wedosu se vetřít a pošpinit další hosting. Žádná jiná firma tohle nedělá. Na eXonu hostuju spoustu webů a neznám hosting s lepším přístupem než má eXon.

Sem jsme to nevložili my a v tom vlákně v PC poradně jsme jen uváděli věci na správnou míru. Nikoho nepošpiňujeme. Nikdy a nikde. Jedna věc je někoho pošpinit a jedna věc je bránit se nepravdivým informacím.

Neřešíme kolik tam hostujete webů. Neřešíme ani podporu. Toho se to netýká.

Jen na okraj - sám jste tvrdil, že jedou bez výpadků. Za poslední 3 týdny měli cca 7 hodin výpadků (o nichž víme my). To je bez výpadků? :-)

Nechme toho a my necháme uvádění informací na správnou míru.

Jamira40 píše:
K reakciam na danom webe sa radšej už ani nebudeme vyjadrovať pretože to nemá zmysel (riešiť niečo kde je zainteresovaný "wedos") a nemáme na to ani čas.
Pokiaľ si pozorne všimnete aj iné "fóra" ktoré nebudeme menovať tak podobné "feedbacky" sú na každý jeden hosting, boli a aj budú...

V žiadnom prípade nemáme záujem sa porovnávať s WEDOS a ani to nikde nerobíme a v žiadnom prípade NIKDY NIKDE nebudeme porovnávať.
Nezakladáme si na prístupe aby sme v každom vlákne uviedli že máme 200 serverov a iné veci čo iný nemajú.

Nájsť to zlé je jednoduché najme keď sa pod to podpíše pán. Grill ze WEDOS.
Samozrejme všetky takéto feedbacky nám pomáhajú zlepšovať nedostatky.

Inač úplnou náhodou došlo k preťaženiu mysql serveru :)... náhoda je blbec...
Obrázek


Dobrý den,

s porovnáním jsme nezačali my (a přímo ani Vy, ale osoby úzce s vámi propojené). Již v několikátém vlákně, kde se psalo o nás, váš hosting někdo doporučil a srovnával to s námi.
Nevím, zda je to náhoda, ale shodou okolností zrovna web nejel ani dnes a ani před cca 3 týdny. V obou případech několik hodin.

Zkuste svým zastáncům doporučit, aby se nesrovnávali s námi a nevkládali doporučení (a srovnání) do vláken, kde se píše o nás. Tím se vyhnete zbytečné konfrontaci. Jiná cesta asi není.
Potom stačí uvádět na webu pravdu. Zároveň není možné tvrdit třeba to, že vše jede zcela bez výpadků (tvrdí to tak vaši zastánci), protože jsme jasně ukázali, že to není zdaleka pravda
.

Věřte mi, že my nikoho nekomentujeme a nechodíme do vláken, která se nás netýkají. Jen vysvětlujeme věci a uvádíme vše na pravou míru a bráníme se podobným nepravostem.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ty jo 11 minut a v sobotu :-) Wedos nikdy nespí :-D Někdy mi to přijde jako systém co používá FBI na telefonických linkách, jak někdo řekne slovo "bomba" tak se to hned monitoruje :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jamira40
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 18.11.2011
Myslím že to môžeme uzavrieť.
Ako som uviedol požiadal som aby sa to viac neopakovalo podobné porovnávanie :)

Vyjadrenie je na pc.poradna.net kde som uviedol že preto my netvrdíme že sme bez výpadkov a preto to nie je pravda čo niektorí tvrdia a len nás tak poškodzujú
ako sa stalo teraz. Preto MY netvrdíme že ideme bez výpadku https://www.teamexon.eu/status.php a je nám ľúto za výpadky v posledných 3 týždňoch a hlavne za výpadok DNS Serverov.

Celá táto situácia poškodila jedine nás. Ale uzavrieme to snáď sa to už nebude opakovať také "porovnávanie"

EDIT :) celé toto nám len prospelo však sa presvedčte uptime je dlhodobo 99,9% a kvalitu a rýchlosť služieb neustále posúvame vyššie a vyššie.
Pokiaľ budete hladať skutočný Multi WebHosting pozrite sa k nám na web a pouvažujte je to na mesiac zadarmo bez viazanosti

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
freez píše:
Ty jo 11 minut a v sobotu :-) Wedos nikdy nespí :-D Někdy mi to přijde jako systém co používá FBI na telefonických linkách, jak někdo řekne slovo "bomba" tak se to hned monitoruje :-D

Tohle monitoruje Google za nás a jen chodí hlášení :-) . To je to nejsnazší .-)

Nespíme, protože máme podporu skutečně NONSTOP a všechny věci se řeší. Zabýváme se NONSTOP vším. Podněty z webu, podněty od zákazníků a stejně tak problémy, které při provozu jsou. Věnujeme tomu všichni (cca 15 lidí) maximum času a díky tomu nám to funguje.

PS: Čas na to máme, protože všechny služby fungují spolehlivě... Navíc jsme tým lidí a každý má nějaké kompetence a každý zodpovídá za určitou oblast...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se