Hosting

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nevím, jestli už jste o slyšeli o tomto materiálu jménem fuelhosting.net, pokud ne, doporučuji navštívit web minimálně pro pobavení, jelikož to opravdu stojí za to.

A schválně, kolik z vás po shlédnutí bude chtít okamžitě přesedlat :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
určite všetci :D nejak tie hostingy rastú ako huby po daždi

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Dobrý je čas informací od 11:00 - 13:00, zřejmě polední přestávka ve škole, nic jiného mě nenapadá :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Já to vítám, čím víc hostingů, tím větší konkurence, tím lepší ceny. Zůstanu u těch stávajících, ale díky těmhle je to třeba občas donutí dělat ty akce a zlevňovat :) Aby nalákali ty začínající zákazníky, kteří by mohli zvolit někoho podobného :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Samozřejmě, konkurence je potřeba, aby byla, ale musí to být smysluplná konkurence a ne toto.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Keby sa mi prvý krát čo som naťukal adresu do prehliadača nenačítavala stránka asi minútu, tak by som ich aj skúsil... Rád skúšam nové hostingy...Ale toto ma odradilo

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To bude asi tím návalem na stránky, viz statistika http://toplist.cz/toplist/?search=fuelhosting&a=s :-D

A dle dostupnosti to též není nic moc extra http://mereni.kyblsoft.cz/hosting/FuelH ... et/2012-02

Nehledě na to, že jsem nikde na webu nenašel ani zmínku o provozovateli atd., to o něčem též vypovídá a můžeš si u nich koupit například .CZ doménu za 260 Kč, což je dobrý kauf jako. :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Podařilo se mi zjistit, že doména byla registrována přes GoDaddy - http://who.godaddy.com/whois.aspx?domain=fuelhosting.net&prog_id=GoDaddy
Potom mi na jméno u Firmy.cz vyhodili tento záznam - http://www.firmy.cz/detail/1973026-gabriela-krejpska-skrdlovice.html
A z kontaktu jsem se dostal až na nějaký e-shop, kde už se dají najít obchodní údaje - http://www.hustyceny.cz/content/12-onas
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to je rozhodně důvěryhodný poskytovatel :-D Hustý ceny a k tomu Hustý fuel hosting.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
MartinT píše:
Já to vítám, čím víc hostingů, tím větší konkurence, tím lepší ceny. Zůstanu u těch stávajících, ale díky těmhle je to třeba občas donutí dělat ty akce a zlevňovat :) Aby nalákali ty začínající zákazníky, kteří by mohli zvolit někoho podobného :)

To je sice pravda, ale z části také ne. Položím ti otázku: Budeš hostovat u někoho, kdo má sice fajn ceny, ale celkově nevypadá důvěryhodně a vypadá to, že podporu nabízí o polední přestávce ve škole? A nebo radši i prověřeného a důvěryhodného hostingu?

Ceny jsou sice fajn, ale stále bez v potaz, že hodně lidí dá přednost kvalitě a hlavně jistotě. S tím ale narážím na téma Wedosu, který svým způsobem nabízí obojí - velmi levné ceny i jistotu a kvalitu :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jirka - naprosto s tebou souhlasím, ale mám pocit, že Martin to myslel spíš tak, že pokud se objeví hodně hostingů, které budou nabízet služby velmi levně tak současné hostingy se toho budou trošku obávat a proto raději ceny také trošku sníží, aby si své zákazníky udrželi. Jde tam spíše o tu psychologii podle mě.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Já si právě ani nemyslím. Třeba si poví to, co jsem napsal. Nač to zlevňovat, lidé nepůjdou k nedůvěryhodným hostingům.

Na druhou stránku ano, určitě to mít vliv bude. Neříkám, že ne. :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jako víš jak, já kdybych byl třeba firma jako je Wedos a tohle se dělo, tak bych si řekl ... "Sice nepředpokládám, že mě to nějak výrazně ohrozí, ale snížím cenu, nebo udělám akci, ABYCH MĚL JISTOTU, že uživatelé zůstanou u mě" ... :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Nebo vyhlas nějakou akci. Wedos dobře hospodaří se slevovými kupóny... :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Konkurencia ceny znižuje to je pravda, ale hrabať sa niekam s webmi na "one man show" hosting nie je žiadna výhra, práve naopak. Radšej si treba priplatiť ako potom nariekať nad strateným obsahom alebo neustálymi výpadkami.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Navíc pochybuji, že mají vlastní HW a tipoval bych, že toto bude maximálně nějaký pře prodej bůhví od koho. Proto bych se tomu raději vyhýbal obloukem.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Marek L. píše:
Konkurencia ceny znižuje to je pravda, ale hrabať sa niekam s webmi na "one man show" hosting nie je žiadna výhra, práve naopak. Radšej si treba priplatiť ako potom nariekať nad strateným obsahom alebo neustálymi výpadkami.


Väčšinou je to tak ako hovoríš, ale existujú aj prípady, kedy aj one man show hosting funguje ako má :) A keď taký nájdeme tak to má jednu veľkú výhodu a to naozaj dosť individuálny prístup od majiteľa hostingu :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
alijosha píše:
Navíc pochybuji, že mají vlastní HW a tipoval bych, že toto bude maximálně nějaký pře prodej bůhví od koho. Proto bych se tomu raději vyhýbal obloukem.

Že on to bude nějakej affil web :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Gondal píše:
Marek L. píše:
Konkurencia ceny znižuje to je pravda, ale hrabať sa niekam s webmi na "one man show" hosting nie je žiadna výhra, práve naopak. Radšej si treba priplatiť ako potom nariekať nad strateným obsahom alebo neustálymi výpadkami.


Väčšinou je to tak ako hovoríš, ale existujú aj prípady, kedy aj one man show hosting funguje ako má :) A keď taký nájdeme tak to má jednu veľkú výhodu a to naozaj dosť individuálny prístup od majiteľa hostingu :)


Netvrdím, že to fungovať nemôže, ale stači aby bol majiteľ nedajbože v nemocnici alebo aby sa niečo stalo a podpora hostingu je hneď mimo prevádzky a môže sa stať, že aj celý hosting spolu s jeho dôveryhodnosťou.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
freez píše:
alijosha píše:
Navíc pochybuji, že mají vlastní HW a tipoval bych, že toto bude maximálně nějaký pře prodej bůhví od koho. Proto bych se tomu raději vyhýbal obloukem.

Že on to bude nějakej affil web :-D


No můj určitě ne :-D Takovou hrůzu bych do světa nepustil.

Ale je pravda, že díky mě jim dneska rázně stoupla návštěvnost :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se